ebook Dom nie z tej ziemi - audiobook
3.92 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 7)

Dom nie z tej ziemi - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.91
Audiobook - polecana oferta: 20.96
27.95 zł
27.95 zł Lub 25.16 zł
19.57 zł
20.96 zł
24.61 zł
Inne proponowane

Niektóre domy mają tajemnice. I zrobią wszystko, aby nikt się o nich nie dowiedział. W swojej obsypanej narodami powieści Małgorzata Strękowska-Zaremba, autorka „Złodziei snów”, porusza tematy, o których trudno jest i mówić, i milczeć.

Gdy Daniel poznaje Marysię, dziwną dziewczynkę z oczami błyszczącymi jak dwa lusterka, od razu czuje, że to początek jakiejś niezwykłej historii. Jego nowa koleżanka, ukryta w krzakach, obserwuje dom po drugiej stronie ulicy, co mogłoby się wydawać zwyczajną, a nawet dosyć nudną zabawą, tylko że Marysia traktuje swoje zajęcie śmiertelnie poważnie. I w dodatku jest przerażona. A kiedy chłopiec zaczyna przyglądać się temu, co ją tak wystraszyło, odkrywa w pozornie podobnym do innych domu rzeczy niezrozumiałe czy wręcz złowrogie. Zaintrygowany, postanawia pomóc Marysi wyjaśnić zagadkę. Ale czy dom nie z tej ziemi pozwoli wyrwać sobie tajemnicę?

Książka uhonorowana następującymi nagrodami:
– Książka Roku 2017. Wyróżnienie Literackie Polskiej Sekcji IBBY
– Najlepsza Książka Dziecięca Przecinek i Kropka 2017
– Powieść wpisana na listę White Ravens, czyli Białych Kruków – najlepszych na świecie książek dla dzieci w roku 2018

Dom nie z tej ziemi - audiobook od Małgorzata Strękowska-Zaremba możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć