ebook Duch Maciek detektywem - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Duch Maciek detektywem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 14.31
Audiobook - polecana oferta: 18.71
24.95 zł
24.95 zł Lub 22.46 zł
17.47 zł
18.71 zł
21.97 zł
24.95 zł
Inne proponowane

Duch Maciek ma wielu fanów. To z ich inspiracji powstał 3. tom przygód tego sympatycznego ducha. Tym razem udaje się on wraz z ukochaną Karoliną aż do Stanów Zjednoczonych. Szukają tam mamy Karoliny, niejakiej Lucylii, znanej projektantki, która pewnego dnia po prostu znikła…

Duch Maciek udaje się wraz z ukochaną Karoliną aż do Stanów Zjednoczonych. Szukają tam mamy Karoliny, niejakiej Lucylii, znanej projektantki, która pewnego dnia po prostu znika. Duchy odwiedzą niejedną amerykańską rezydencję, poprowadzą osławiony small talk podczas eleganckiego barbecue, zwiedzą Narodowy Park Sekwoi i przejadą się ogromnym amerykańskim TIR-em.Autorka podejmuje w tym tomie problem przetrzymywania człowieka wbrew jego woli. Robi to niezwykle umiejętnie – ostrzega, zaleca ostrożność w kontaktach z obcymi, ale nie straszy.Doskonała powieść przygodowa dla dzieci.

Duch Maciek detektywem - audiobook od Anna Onichimowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć