ebook Wtajemniczeni: Nie wszystko złoto, co złote - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Wtajemniczeni: Nie wszystko złoto, co złote - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 19.29
wciąż za drogo?
25.99 złpremium: 16.77 zł Lub 16.77 zł
-19% 22.36 zł Lub 20.12 zł
27.95 zł
27.95 zł Lub 25.16 zł
19.29 zł
25.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Michał, Majka, Łucja i Maks spędzają wakacje w poniemieckim domu w dawnych Prusach Wschodnich. W planach jest aktywne lato na rowerach i w kajakach, a dodatkowo mama Maksa, która pisze o Bursztynowej Komnacie, ma nadzieję zebrać dokumentację w tej sprawie, co oznacza, że będzie ciągać młodzież po zabytkowych obiektach. Na letnisku gości czekają spartańskie warunki, ponieważ gospodarze nie skończyli remontu. Uwagę przyjaciół przyciąga wisząca w salonie mapa nie-wiadomo-czego z wizerunkiem konia (a może kury?) oraz tajemniczym hasłem zapisanym kurrentą. Tymczasem w okolicy pojawiają się podejrzane typy, nudne wakacje nabierają tempa, a drogocenny skarb znajduje się bliżej, niż ktokolwiek przypuszcza...

Wartka akcja, tajemnica z przeszłości, pierwsza miłość, a do tego sporo wplecionych w treść ciekawostek, między innymi o historii Warmii, drugiej wojnie światowej, Akcji„Wisła”, skarbach rabowanych przez Niemców czy Bursztynowej Komnacie.

Wtajemniczeni: Nie wszystko złoto, co złote - audiobook od Dorota Suwalska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć