ebook Spowiedź Hitlera: Szczera rozmowa o zaginionych skarbach
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Spowiedź Hitlera: Szczera rozmowa o zaginionych skarbach
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.29
35.50 złpremium: 21.30 zł Lub 21.30 zł
29.29 zł Lub 26.36 zł
35.50 zł
35.50 zł Lub 31.95 zł
29.79 zł
29.82 zł
30.18 zł
31.59 zł
32.00 zł
35.50 zł
Inne proponowane

Tej książki nie sposób przeoczyć! Adolf Hitler przerywa milczenie na temat skarbów, „złotego pociągu” i innych tajemnic Trzeciej Rzeszy!

Wielu z nas pragnie wiedzieć, gdzie zostały ukryte nazistowskie skarby. Do tej pory nie odnaleziono np. Bursztynowej Komnaty czy licznych skrzyń wypełnionych złotem, kosztownościami, pieniędzmi czy cennymi dokumentami, o których wspominali świadkowie i badacze historii. Podobnie rzecz się ma z wieloma dziełami sztuki czy tzw. złotym pociągiem, którego pod paru lat poszukuje się pod Wałbrzychem.

Christopher Macht, autor dwóch bestsellerowych części „Spowiedzi Hitlera”, ujawnia kolejne zapiski z rozmów żydowskiego lekarza z przywódcą nazistów, który nie zginął śmiercią samobójczą w Berlinie w 1945 roku i po wojnie ukrywał się przez długie lata.

Führer bez ogródek opowiada, gdzie ukryto skarby Rzeszy. Nie brakuje też sensacyjnych informacji o tajnej bazie nazistów na Antarktydzie, posiadaniu przez nich prototypu bomby atomowej i wiarygodnej wersji historii o rozkodowaniu Enigmy przez Polaków Enigmy.

Spowiedź Hitlera: Szczera rozmowa o zaginionych skarbach od Christopher Macht możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
W poszukiwaniu skarbów Hitlera

Christopher Macht po raz trzeci dzieli się z nami tajemnicami Hitlera, które sprawią, że obraz historii na temat największego zbrodniarza XX wieku nabiera nowych kształtów. Książka ponownie dowodzi, że Hitler nie dokonał żywota 30 kwietnia 1945 roku, lecz jego samobójstwo było perfekcyjnie zaplanowaną mistyfikacją. Autor swoją wiedzę opiera na wywiadzie przeprowadzonym z Fuhrerem przez doktora Eduarda Blocha, który był osobistym lekarzem jego matki. Zapiski, które poznajemy zdradzają „mało znane dotąd historie, skrzętnie skrywane przez nazistów i samego Adolfa Hitlera”. Aż trudno uwierzyć, iż człowiek, który dokonał takich zbrodni w dzieciństwie był ministrantem a jego marzeniem z lat młodości było pozostanie duchownym. W późniejszym okresie miał on aspiracje artystyczne, a fiaskiem zakończyły się egzamin do Akademii Sztuk Pięknych. Jak wyglądałaby historia, gdyby, któreś z marzeń się spełniły? Ile ludzkich istnień można byłoby ocalić. Niestety los życiem Hitlera pokierował w całkiem innym, jakże destrukcyjnym kierunku.

Christopher Macht przedstawia nam „mało znaną twarz Hitlera, a do tego wyjawia sekrety, o których nie śniło się nikomu z nas”. We wcześniejszych publikacjach poznaliśmy jego losy po zakończeniu II wojny światowej. Tak samo jest tym razem, jednak temat dotyczy skarbów ukrytych i rozproszonych niemal po całym świecie. Dowiadujemy się tajemnic dotyczących między innymi Złotego Pociągu, czy też Bursztynowej Komnaty. Ale to nie wszystko, gdyż czytamy o skarbach, które nie śniły się najbardziej zagorzałym poszukiwaczom największych precjozów. Czytamy między innymi o rezerwach złota wartych ponad dwa miliardy dolarów, które Hitler schował, aby móc w przyszłości dzięki nim rozbudowywać potęgę III Rzeszy. Znajdziemy się w wielu miejscach, których głębiny skrywają niebagatelne majątki. Kopalnia pod Frankfurtem skrywa wiele tajemnic. Natomiast malutkie jezioro w Salzkammergut na obszarze Styrii nie tylko bogate jest w dobrodziejstwa natury, lecz również kosztowności, na widok których każdemu z nas zaświeciłyby się oczy. To, co ukryte jest na dnie Toplitz przechodzi najśmielsze oczekiwania. Dowiadujemy się również o statku „Minden”, na którego pokładzie znajdowało się kilka miliardów marek, o łącznej wadze pięciu ton. Poznając te fakt nie raz będziecie przecierać oczy ze zdziwienia. Ale również i ręce na myśli, gdyby skarby te trafił w Wasze posiadanie. A ja nie posiadam się ze zdumienia na myśl, jakie sekrety Hitler wziął ze sobą do grobu. Czy kiedykolwiek uda się je wydobyć? To pytanie pozostawiam bez odpowiedzi. Fuhrer dzieli się z nami działaniami jakie planował, by zdestabilizować brytyjską gospodarkę. Przyznaje, że plan miał ciekawy, lecz czy udało mu się go w pełni zrealizować?

Hitler dzieli się z nami swoim zamiłowanie do sztuki. Tutaj dowiadujemy się więcej o wspomnianej już Bursztynowej Komnacie. Aspiracją Fuhrera było stworzenie Muzeum, które przewyższałoby rangą Luwr. Książka dowodzi również istnienie Złotego Pociągu, do którego dotarcie jest niemożliwe, a system zabezpieczenia przed jego odkryciem paraliżuje. Zaminowanie terenu wokół jest tak ogromne, że poziom eksplozji porównać można do wybuchu całego wielkiego miasta. Czy zatem znajdzie się jakiś śmiałek, by odkryć pociąg mierzący dwieście metrów? Trzeba przyznać, że ukryty w nim skarb, mógłby ułożyć znalazcę na całe życie. Pod warunkiem, że nie straci go podczas poszukiwań. Każda strona tej publikacji zawiera informacje, które przyprawiają o gęsią skórkę. Czy dacie wiarę, że Hitler po wojnie odbył podróż do Kołobrzegu? W jakim celu udał się do tego miasta? Autor wiele miejsca poświęcił również historii Josefa Mengele. Zapewne to, co wyprawiał „Anioł Śmierci” nie pozwala nazywać go doktorem. Po przeczytaniu tej książki, odnosiłem wrażenie, że Hitler podczas zwierzeń okazywał skruchę wobec czynów jakich się dopuścił, pokazując, że resztki jego sumienia nie pozwalały mu spokojnie egzystować. Pytanie tylko, czy aby taki człowiek ma jakiekolwiek pokłady człowieczeństwa?

Książka zawiera również informacje o próbach stworzenia bomby atomowej, jak i również odpowiedź na pytania, czy aby na pewno III Rzesza planowała podbicie Kosmosu? Dowiadujemy się więcej o Nowej Szwabi, tajnym miejscu do którego Fuhrer planował przenieść się razem z najważniejszymi ludźmi. Jednak to, co dotknęło mnie do żywego, to informacje jakimi Hitler dzieli się na temat wirusa, który ostatecznie został przygotowany i zainstalowany w wiecznej zmarzlinie, by po latach dać o sobie znać. Trzeba przyznać, że w dobie dzisiejszego zagrożenia epidemiologicznego, te informacje jeżą włos na głowie. Hitler ponownie podkreśla, iż Polaków uważał za najinteligentniejszy naród, z którym Niemcy spotkali się podczas Wojny. Z kolei Józef Piłsudzki był dla niego politykiem odznaczającym się świetnym instynktem politycznym, co było dla niego majstersztykiem. Zdecydowanie polecam Wam lekturę Spowiedź Hitlera 3. Szczera rozmowa o zaginionych skarbach. W serii Spowiedzi dotychczas ukazały się Spowiedź Ewy Braun. W cieniu Hitlera autorstwa Anny Lerke. Christopher Macht napisał również Spowiedź Hitlera. Szczera rozmowa z Żydem oraz Spowiedź Hitlera 2. Szczera rozmowa dwadzieścia lat po wojnie jak i również Spowiedź Stalina. Szczera rozmowa ze starym bolszewikiem.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć