ebook Złączeni nienawiścią
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 16684)

Złączeni nienawiścią
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 15.00
Audiobook - najniższa cena: 29.90
29.99 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
25.49 zł Lub 22.94 zł
28.49 zł Lub 25.64 zł
29.99 zł
15.00 zł
19.90 zł
25.19 zł
25.49 zł
26.40 zł
28.49 zł
Inne proponowane

Złączeni nienawiścią to najbardziej pasjonująca i wyczekiwana przez czytelników część serii Born in Blood Mafia Chronicles. Cora Reilly jeszcze bardziej wysuwa i ukazuje czytelnikom swój literacki pazur. Jeszcze więcej emocji, jeszcze więcej subtelnego seksu w szalenie emocjonującej i pikantnej historii.

Fabuła:

Kiedy Gianna wspomina swoją siostrę Arię, nie może zrozumieć jak można było wyjść za mąż za zupełnie obcego człowieka. Obiecuje sobie, że ona odda się w ramiona innego wyłącznie z wielkiej miłości. Dziewczyna jest zdeterminowana i złożona obietnica staje się jej obsesją.

Kiedy Matteo „Ostrze” Vitiello widzi Giannę na ślubie swego brata, postanawia, że ta w jak najszybszym czasie stanie z nim na ślubnym kobiercu. W porozumieniu z ojcem dziewczyny ustala, że niepokorna dziewczyna pozostanie jego żoną. W ten sposób los Gianny zostaje przesądzony, a ona w normalny sposób przehandlowana przez własnego, rodzonego ojca. Kiedy Gianna dowiaduje się o dokonanych wbrew jesj woli ustaleniom, buntuje się i kategorycznie oświadcza, nie zamierza wydawać się za mąż pod przymusem. Wszyscy myślą, że Giannę da się w jakiś sposób obłaskawić, jednak ta na kilka miesięcy przed wyznaczoną datą ślubu, znika pilnującym ją ochroniarzom i wyjeżdża do Europy. Postanawia w ukryciu rozpocząć całkiem nowe życie, bez nakazów dyktowanych jej przez ojca.

Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że mafia nie wybacza takich afrontów i ojciec nie spocznie, dopóki nie odnajdzie i nie ukaże krnąbrnej córki.  Na jej poszukiwanie wyrusza najlepszy łowca, jakim dysponuje mafia – sam Matteo Vitiello.

Jeśli poszukujesz historii intrygującej, która objawi Ci się niczym najlepszy film akcji, sięgnij po e-booka Złączeni nienawiścią. W tej książce jest emocjonująca mieszanka wybuchowa, która zagwarantuje Ci wspaniałe chwile przeplatane skrajnymi emocjami. 

Złączeni nienawiścią od Cora Reilly możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Miłość oznacza zobaczenie kogoś w jego wydaniu, a jednak nadal dostrzeganie w nim dobra. Miłość oznacza, że ktoś jest dla ciebie idealny pomimo jego niedoskonałości.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć