ebook Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata - audiobook
4.18 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4344)

Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.90
Audiobook - najniższa cena: 32.01
wciąż za drogo?
36.27 złpremium: 19.50 zł Lub 19.50 zł
32.01 zł Lub 28.81 zł
39.00 zł
39.00 zł
39.00 zł Lub 35.10 zł
32.11 zł
35.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy maszyny rzeczywiście niedługo zastąpią ludzi? Jaki to będzie miało wpływ na nasze życie i kto najbardziej na tym skorzysta? Kai-Fu Lee, ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji (SI), opisuje fascynującą rywalizację pomiędzy Chinami a Stanami Zjednoczonymi w dziedzinie nowych technologii i wpływ tego współzawodnictwa na resztę świata.

Lee, były szef Google na Chiny, obecnie pracujący dla chińskich firm, opisuje nowy porządek i rozkład sił między Państwem Środka a Doliną Krzemową, w którym przewaga Amerykanów wcale nie jest oczywista. Zwraca też uwagę, że ogromne zmiany i rozwój technologii oznaczają nie tylko stały postęp i dobrobyt ludzkości, ale również dylematy etyczne czy zagrożenia miejsc pracy, a co za tym idzie – pogłębienie nierówności społecznych. Autor proponuje rozwiązania, które moglibyśmy zastosować, by stawić czoła nadchodzącym zmianom – być może najbardziej dramatycznym w historii człowieka.

Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata - audiobook od Kai-Fu Lee możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć