ebook Magiczne lato - audiobook
3.69 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 580)

Magiczne lato - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 30.33
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
30.33 zł Lub 27.30 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
30.38 zł
34.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wyjazd otwiera przed Alicją i jej córką całkiem inny świat. Czas płynie tam swoim niespiesznym rytmem, a ludzie wierzą w uzdrawiającą moc ziół... Czy Alicja podda się tej niezwykłej aurze i wreszcie – zupełnie mimochodem – odnajdzie szczęście?

Alicja samotnie wychowuje siedmioletnią Matyldę. Córka bez przerwy choruje, ma obniżoną odporność. Za radą lekarki wyjeżdżają na wieś, żeby dziecko zmieniło klimat i z dala od smogu miasta nabierało sił. Zatrzymują się u dalekiej ciotki – Józefiny. Alicja dopiero na miejscu dowiaduje się, że staruszka para się zielarstwem, a jej specjalnością są miłosne eliksiry. Mimo że Alicja początkowo nie wierzy w magiczną moc ziół, a do zajęcia ciotki podchodzi z dystansem, to jednak przychodzi taki dzień, kiedy pokusa skorzystania z mikstury jest wyjątkowo silna…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Pauliny Holtz.

Magiczne lato - audiobook od Aleksandra Tyl możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć