ebook Nasze imię Legion, Nasze imię Bob
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 47846)

Nasze imię Legion, Nasze imię Bob
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.90
Audiobook - najniższa cena: 39.00
wciąż za drogo?
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
-17% 21.90 zł
28.05 zł Lub 25.25 zł
28.06 zł Lub 25.25 zł
-27% 23.90 zł
26.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Bob Johanson właśnie sprzedał swoją firmę informatyczną i już nie może się doczekać życia pełnego atrakcji - książek do przeczytania, filmów do obejrzenia i miejsc do odwiedzenia. Więc to trochę niesprawiedliwe, gdy po chwili śmiertelnie potrąca go samochód.

Budzi się sto lat później i stwierdza, że odmrożeńcy nie mają już żadnych praw, jest więc własnością państwa. Został przekopiowany do komputera i ma zostać inteligencją sterującą międzygwiezdną sondą kosmiczną, szukającą planet do zamieszkania. Stawka jest wysoka - co najmniej trzy inne państwa próbują pierwsze wystrzelić takie sondy, a nie grają czysto.

Najbezpieczniej mu będzie w kosmosie, jak najdalej od Ziemi. Ale tak mu się tylko wydaje. Bowiem wszechświat też jest pełen wrednych istot, które wcale nie lubią, gdy wkracza się na ich teren.

Nasze imię Legion, Nasze imię Bob od Dennis E. Taylor możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Odyseja nerdowska 2134

    Nasze imię Legion, Nasze imię Bob, to bardzo dobra, skrząca się nerdowskim humorem, space opera ze "sztuczną" inteligencją w roli głównej. Jako, że gardzę przepisywaniem w opiniach oficjalnego opisu i streszczania treści książek, nie napiszę, co czeka Boba, czy też Bobów po odmrożeniu, nie napiszę, że w książce pełno jest nawiązań do innych dzieł kultury, na przykład do Odysei Kosmicznej, czy Star Treka, napiszę za to, że książka jest całkiem niegłupia, zadaje sporo interesujących pytań odnoście ludzkości jako takiej, eksploracji kosmosu i sztucznej inteligencji, do tego jest lekka i niezwykle wciąga, co czyni z niej bardzo dobre i przystępne SF - czekam na kolejne tomy.

Warto zerknąć