ebook Piastowskie Orły. 10 opowiadań z czasów Piastów
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 31)

Piastowskie Orły. 10 opowiadań z czasów Piastów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 18.32
wciąż za drogo?
21.30 złpremium: 13.74 zł Lub 13.74 zł
-19% 18.32 zł Lub 16.49 zł
22.90 zł Lub 20.61 zł
17.61 zł
19.08 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Pierwszy tytuł ze znakomitej serii „Zdarzyło się w Polsce”. 10 barwnych opowiadań przenosi nas w czasy Piastów. Za ich sprawą staniemy się świadkami chrztu Polski i zjazdu gnieźnieńskiego, zobaczymy bohaterów bitwy pod Legnicą i krwawej łaźni gąsawskiej, będziemy towarzyszyć Bolesławowi Chrobremu, Władysławowi Łokietkowi i Kazimierzowi Wielkiemu w najważniejszych chwilach ich życia.

Piastowskie orły – 10 opowiadań z czasów Piastów to pierwsza pozycja z serii „Zdarzyło się w Polsce”. W pięciu tomach współcześni autorzy książek dla dzieci i młodzieży, pasjonaci historii, ukazali węzłowe punkty polskich dziejów, widziane oczami zwyczajnych ludzi: wojów, kupców i kmieci – naszych przodków. Za ich sprawą czytelnik Piastowskich orłów stanie się świadkiem chrztu Polski i zjazdu gnieźnieńskiego, ujrzy bohaterów bitwy pod Legnicą i krwawej łaźni gąsawskiej, będzie towarzyszył Bolesławowi Chrobremu, Władysławowi Łokietkowi i Kazimierzowi Wielkiemu w najważniejszych chwilach ich życia… i śmierci.

„Książki z tej serii dedykujemy tym, którzy cenią i lubią historię oraz tym, którzy… za nią nie przepadają! Dzięki nim przekonają się, że historia Polski jest barwna i ciekawa, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i trzymających w napięciu, dramatycznych wydarzeń” – Paweł Wakuła, pomysłodawca serii

Kolejne tomy cyklu „ZDARZYŁO SIĘ W POLSCE”:
– Od morza do morza – 10 opowiadań z czasów Jagiellonów
– Husarskie skrzydła – 10 opowiadań z czasów Rzeczypospolitej szlacheckiej
– Walka o wolność – 10 opowiadań z czasów rozbiorów
– Odzyskana niepodległość – 10 opowiadań z czasów XX wieku

Piastowskie Orły. 10 opowiadań z czasów Piastów od Grażyna Bąkiewicz, Kazimierz Szymeczko, Paweł Wakułą możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć