ebook Jagiełło pod prysznicem: Opowieści o władcach Polski
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 56)

Jagiełło pod prysznicem: Opowieści o władcach Polski
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.97
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
15.97 zł Lub 14.37 zł
19.90 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
16.02 zł
17.37 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Jagiełło pod prysznicem to pełna humoru opowieść o polskich władcach, która zaciekawi nawet tych, którzy dotąd uważali, że historia jest nudna jak flaki z olejem. Przekonają się, że prawdziwa historia Polski obfituje w wydarzenia, których nie wymyśliliby scenarzyści Gry o tron, pełna jest zdrad, ucieczek, braterskich kłótni, przemyślnych forteli i krwawych bitew. Dowiedzą się, że nasi królowie i książęta byli ludźmi z krwi i kości, że zdarzali się wśród nich bohaterowie i tchórze, grzesznicy i święci, patrioci i zwyczajni zdrajcy.

To lektura dla tych, którzy nie lubią wkuwania dat, ale chcą wiedzieć, dlaczego Bolesław Chrobry kazał swoim poddanym wyrywać zęby, z jakiego powodu Bolesław Krzywousty kazał oślepić brata, po co Zygmunt August spotykał się z czarnoksiężnikiem Twardowskim, czy Jan Sobieski lubił kawę po wiedeńsku i co łączyło Jana Kazimierza z więźniem w żelaznej masce.

Dzięki tej książce przekonacie się, że historia da się lubić!

Jagiełło pod prysznicem: Opowieści o władcach Polski od Paweł Wakuła możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć