ebook Recepta na szczęście
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 120)

Recepta na szczęście
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 16.00
-16% 16.00 zł
31.90 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
17.55 zł
24.16 zł
24.18 zł
25.52 zł
26.16 zł
26.76 zł
27.12 zł
27.12 zł
29.00 zł
31.90 zł
Inne proponowane

Skoro już wiemy, jak smakuje miłość, najwyższa pora by znaleźć receptę na szczęście! Tom 2. urzekającej i dowcipnej serii o miłości, która ma wiele smaków. Agata Przybyłek pokazuje, że nasza szansa na prawdziwe wielkie uczucie czasami leży bliżej niż myślimy – wystarczy spojrzeć na życie inaczej, żeby w końcu je dostrzec.

Julia to młoda kobieta przed trzydziestką, która marzy o dziecku. Jednak podczas rutynowych badań dowiaduje się, że nie zostało jej na to wiele czasu. Niestety, nie ma przy niej mężczyzny, który byłby dobrym kandydatem na męża i ojca. Zrozpaczona pogrąża się w smutku. A przynajmniej do czasu, kiedy na horyzoncie pojawia się przystojny okulista…
Młodszy brat jej przyjaciółki, Maks, od lat podkochuje się w Julii. Gdy chłopak dowiaduje się o jej problemach, oferuje lekcje randkowania. Skrycie wierzy, że podczas nauki zbliżą się do siebie. Tylko czy osiągnie swój cel?

Recepta na szczęście od Agata Przybyłek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Po ostatnich, dosyć ciężkich książkach potrzebowałam czegoś lekkiego, relaksującego. Wiedziałam, że w tej roli niezawodna jest Agata Przybyłek.

O pierwszym tomie z tej serii przeczytasz TUTAJ. Tomy wiążą się ze sobą, ale spokojnie można czytać niezależnie.

Tym razem autorka w swojej książce przemyciła bardzo ważny temat jakim jest samotność kobiet około trzydziestki, które nie mogą znaleźć drugiej połówki, a niektóre z nich bardzo marzą o pełnej rodzinie i dzieciach. Nie zrozumie tego nikt, kto nie miał takiej sytuacji w życiu.

Julia to kobieta przed trzydziestką, która od zawsze marzyła o dzieciach, mężu, psie... Niestety lekarz ginekolog nie ma dla niej dobrych wiadomości, okazuje się, że jeśli chce mieć dzieci to musi się pośpieszyć. Jednak kandydata na męża, ba! nawet na chłopaka brak. I co można zrobić w tej sytuacji? Julka zwierza się swojej przyjaciółce Oli, którą mogliśmy poznać w I tomie.

Pojawia się też Maks, brat Oli, do którego Julka ma specyficzny stosunek. A może ktoś jest bliżej niż jej się wydaje?

...macierzyństwo zawsze stanowiło w jej oczach kwintesencję kobiecości i szczęścia. Budziło tyle pozytywnych emocji, że warto było się trochę poświęcić.

Książka z serii tych lekkich, przewidywalnych, wprawiających w dobry humor - idealna na trudny czas. Nie znajdziesz tu trudnych tematów, smutnych spraw, drugiego dna.... Jeśli ktoś szuka książki dla relaksu, dobrego nastroju i odpoczynku to polecam. Kto czyta książki tej autorki, ten wie czego może się spodziewać. Jest to dobry scenariusz na komedię romantyczną :) ale także jest to historia o przyjaźni, która tak samo jest ważna w naszym życiu.

Życie naprawdę nie wygląda tak jak na Facebooku czy Instagramie. Wcale nie są w niej najważniejsze piękne kadry z podroży, wypchane sukienkami garderoby czy przystojny chłopak u twojego boku.

Jeśli szukasz książki, przy której mocno się zrelaksujesz i uśmiechniesz to polecam! Zupełnie nieistotne dla mnie było to, że domyśliłam się o czym będzie - twórczość tej autorki zawsze poprawia mi nastrój, za co dziękuję i nie mogę się doczekać kolejnej jej książki.

Ocena: 4+/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć