ebook Dzień rozrachunku
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 62281)

Dzień rozrachunku
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.70
Audiobook - najniższa cena: 31.43
38.00 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
-35% 24.70 zł Lub 22.23 zł
38.00 zł
29.89 zł
29.91 zł
31.90 zł
32.30 zł
32.30 zł
34.20 zł
34.50 zł
38.00 zł
Inne proponowane

John Grisham – niekwestionowany mistrz thrillerów – po raz kolejny porwie nas swoim talentem! „Dzień rozrachunku” to oszałamiająca podróż z amerykańskiej współczesności do filipińskiej dżungli w czasach II wojny światowej, ze spokojnego miasteczka w Alabamie do szpitala psychiatrycznego i na salę sądową, by znaleźć przyczynę, dla której wzorowy obywatel popełnił zbrodnię.

John Grisham, jakiego dotąd nie znaliście!

Pete Banning był wzorowym obywatelem Clanton – odznaczonym bohaterem II wojny światowej, głową prominentnego rodu, dobrym chrześcijaninem gorliwie uczęszczającym do miejscowej świątyni metodystów.
Pewnego październikowego poranka obudził się wcześnie, pojechał do miasta i, zupełnie spokojny, zastrzelił swojego przyjaciela, wielebnego Dextera Bella.
Jakby morderstwo samo w sobie nie było dość szokujące, to jedynym, co Pete powiedział potem szeryfowi, prawnikom, sędziemu i ławie przysięgłych, było: „Nie mam nic do powiedzenia”. Najwyraźniej nie obawiał się śmierci i był gotowy zabrać swój prawdziwy motyw do grobu.
Niezwykła podróż na amerykańskie południe Jima Crowa i do filipińskiej dżungli w czasach II wojny światowej.
Do pełnego przerażających tajemnic szpitala psychiatrycznego i na salę sądową w Clanton, gdzie adwokat Pete’a Banninga desperacko próbuje ocalić jego życie.

Dzień rozrachunku od John Grisham możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Grisham w dobrej formie. Przenosząc Czytelnika na Południe Stanów Zjednoczonych roku 1946 stawia nas przed zagadką, nie kto lub winny, czy niewinny, ale dlaczego ?

Warto zerknąć