ebook Ale historia... Ta potworna wojna - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Ale historia... Ta potworna wojna - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 18.32
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
25.99 złpremium: 16.77 zł Lub 16.77 zł
22.36 zł Lub 20.12 zł
22.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
27.95 zł
27.95 zł
18.32 zł
27.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejna część szalonej opowieści o pełnych przygód wędrówkach w dawne i nieco bliższe nam czasy. Grupka nastolatków przenosi się w czasy II wojny światowej. Mają sprawdzić, jak udało się pokonać Hitlera i zakończyć tę potworną wojnę. Przy okazji pomogą uratować przed kradzieżą „Bitwę pod Grunwaldem” Jana Matejki i nauczą się śpiewać zakazane piosenki.

„Cześć, jestem Witek i lubię rozmyślać o dziwnych rzeczach. Moi rodzice są artystami i zarazili mnie swoją fascynacją niewidzialnym światem fal. Zawsze noszę słuchawki na uszach, ale nie po to, aby słuchać muzy, tylko żeby zanurzyć się w krainie fal, które, nie bujam, gadają!”

Brawurowa wyprawa w czasy II wojny światowej i niezwykła misja. Dziwne? Wcale nie! W niedalekiej przyszłości nauka historii wygląda zupełnie inaczej… Szczególnie gdy nauczycielem jest pan Cebula.

Seria „Ale Historia…” z humorem przekazuje fakty historyczne i ciekawostki. Z trzeciej części dowiecie się między innymi, dlaczego słodycze były kiedyś strasznie drogie, jak zbudować most w kilka godzin, co można kupić za królewskie korale i dlaczego Jagiełło jadał zawsze z tego samego drewnianego talerza.
Wydanie tradycyjne jest bogato i dowcipnie ilustrowane przez Artura Nowickiego. Ilustracje i komiksy nie zostały pominięte w audiobooku: Maciej Więckowski, artysta innego medium, zinterpretował je dla słuchaczy, używając słów i intonacji, a także dużej dawki inwencji i talentu. Był to pierwszy taki projekt zrealizowany w studiu nagrań Storyboxu, więc z niepokojem czekaliśmy na decyzję autorki: publikować, czy schować w najgłębszych zakamarkach dysku…? No i doczekaliśmy się:

„Jest super. A już sposób przedstawienia komiksów to mistrzostwo. Bardzo mi się podoba” – Grażyna Bąkiewicz

Ale historia... Ta potworna wojna - audiobook od Grażyna Bąkiewicz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć