ebook Pałac Północy
3.53 / 5.00 (liczba ocen: 15807)

Pałac Północy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.30
Audiobook - najniższa cena: 14.99
25.49 złpremium: 15.29 zł Lub 15.29 zł
23.96 zł 10 zł na konto
25.49 zł
25.49 zł Lub 22.94 zł
15.30 zł
-30% 17.84 zł
21.11 zł
21.41 zł
21.67 zł
22.02 zł
22.98 zł
23.00 zł
25.49 zł
25.49 zł
Inne proponowane

Kalkuta, rok 1932. Szesnastoletni Ben szykuje się wraz ze swymi przyjaciółmi do opuszczenia sierocińca St.Patrick's, w którym się wychował. W dniu pożegnalnej imprezy szkolnej poznaje swoją rówieśniczkę Sheere. W Pałacu Północy, siedzibie tajnego stowarzyszenia założonego przez Bena i jego przyjaciół, dziewczyna opowiada tragiczną historię swej rodziny. Członkowie stowarzyszenia postanawiają pomóc Sheere w odnalezieniu legendarnego domu, ponoć wybudowanego w Kalkucie przez jej ojca. Ben i jego przyjaciele nie zdają sobie sprawy, że natrafili właśnie na trop jednej z najpotworniejszych tajemnic Kalkuty. Płonący pociąg, dworzec widmo, ognista zjawa to tylko część elementów makabrycznej układanki. Z pozoru prosta misja niebawem okazuje się śmiertelnie niebezpiecznym wyzwaniem.

Pałac Północy od Carlos Ruiz Zafon możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dorosłość nie jest niczym więcej niż tylko odkrywaniem, że wszystko, w co wierzyłeś, kiedy byłeś młody, to fałsz, a z kolei wszystko to, co w młodości odrzucałeś, teraz okazuje się prawdą.
Diabeł stworzył po to młodość, byśmy popełniali błędy, a Bóg wymyślił dojrzałość i starość, byśmy mogli za te błędy zapłacić.
Życie, mój synu, to jakby pierwsza rozgrywana przez ciebie partia szachów. Kiedy zaczynasz rozumieć, o co w tej grze chodzi, okazuje się, że już przegrałeś.
Taktyka to kombinacja małych kroków, które stawiasz, żeby dojść do wybranego celu. Strategia to kroki, które stawiasz, kiedy nie masz już dokąd iść.
Matematyka jest religią ludzi myślących, dlatego też ma tak nielicznych adeptów.
(…) Diabeł po to stworzył młodość, byśmy popełniali błędy, a Bóg wymyślił dojrzałość i starość, byśmy mogli za te błędy zapłacić.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    To kolejna książka tego aytora przeznaczona dla młodszych czytelników. Jendak napisana naprawde świetnie i powinna spodobać sie szczególnie młodszym czytelnikom, szczególnie tym, którzy lubią książki z dreszczykiem :-).

Warto zerknąć