ebook Pałac Północy
3.53 / 5.00 (liczba ocen: 15808)

Pałac Północy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), mp3

E-book - najniższa cena: 22.59
Audiobook - najniższa cena: 23.24
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
27.53 złpremium: 17.76 zł Lub 17.76 zł
22.59 zł Lub 20.33 zł
29.60 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
25.16 zł
29.60 zł
22.69 zł
24.34 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jakie złowrogie zagadki kryje Kalkuta lat trzydziestych?

Kalkuta, 1932. Ben, wychowanek sierocińca St. Patrick, skończył już 16 lat - podobnie jak jego przyjaciele, będzie musiał opuścić dom dziecka i się usamodzielnić. W dniu pożegnalnej imprezy poznaje swoją rówieśniczkę Sheere i zabiera ją do Pałacu Północy na spotkanie tajnego stowarzyszenia, które założył wraz z przyjaciółmi. Gdy dziewczyna opowiada im tragiczną historię swojej rodziny, członkowie stowarzyszenia postanawiają jej pomóc w odnalezieniu legendarnego domu, który pojawia się w opowieści. Nie wiedzą, że właśnie natrafili na trop jednej z najpotworniejszych tajemnic Kalkuty. Płonący pociąg, dworzec widmo, ognista zjawa - to tylko niektóre elementy makabrycznej łamigłówki, którą przyjdzie im rozwiązać. Misja, która miała być niecodzienną przygodą, niebawem okazuje się śmiertelnie niebezpiecznym wyzwanie

Pałac Północy od Carlos Ruiz Zafon możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dorosłość nie jest niczym więcej niż tylko odkrywaniem, że wszystko, w co wierzyłeś, kiedy byłeś młody, to fałsz, a z kolei wszystko to, co w młodości odrzucałeś, teraz okazuje się prawdą.
Diabeł stworzył po to młodość, byśmy popełniali błędy, a Bóg wymyślił dojrzałość i starość, byśmy mogli za te błędy zapłacić.
Życie, mój synu, to jakby pierwsza rozgrywana przez ciebie partia szachów. Kiedy zaczynasz rozumieć, o co w tej grze chodzi, okazuje się, że już przegrałeś.
Taktyka to kombinacja małych kroków, które stawiasz, żeby dojść do wybranego celu. Strategia to kroki, które stawiasz, kiedy nie masz już dokąd iść.
Matematyka jest religią ludzi myślących, dlatego też ma tak nielicznych adeptów.
(…) Diabeł po to stworzył młodość, byśmy popełniali błędy, a Bóg wymyślił dojrzałość i starość, byśmy mogli za te błędy zapłacić.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    To kolejna książka tego aytora przeznaczona dla młodszych czytelników. Jendak napisana naprawde świetnie i powinna spodobać sie szczególnie młodszym czytelnikom, szczególnie tym, którzy lubią książki z dreszczykiem :-).

Warto zerknąć