ebook Finansowe Szafarstwo - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 304

Finansowe Szafarstwo - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 27.52
wciąż za drogo?
27.52 zł Lub 24.77 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
27.52 zł
27.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Wielu ludzi nie rozumie szafarstwa. Kiedy widzą lub słyszą to słowo, myślą o ciężkiej pracy lub zobowiązaniu. Prawda jednak jest taka, że jest na odwrót. Dowiesz się, że patrzenie na siebie jak na szafarza Bożych spraw, to jedyna droga do prawdziwej finansowej wolności.

W tej pełnej mocy książce, Andrew odnosi się do wielu wrażliwych kwestii związanych z pieniędzmi. Określa, czym jest Boże szafarstwo, jakie są pierwsze kroki do finansowego prosperowania, odwołuje się do przypowieści o nieuczciwym zarządcy, do złego postrzegania dziesięciny i do wielu innych kwestii.

Biblia ma więcej do powiedzenia na temat finansów, niż na temat doktryn, takich jak niebo i piekło, wiara i modlitwa. Jezus używał finansów i postaw ludzi względem pieniędzy, aby objawić stan ich serca. Powiedział także, że ufanie Bogu w dziedzinie finansów, to najmniejsze użycie twojej wiary. Ważne, żeby wiedzieć, dlaczego tak jest.

Prawdziwe, biblijne prosperowanie, nie jest czymś egoistycznym. Ono nie jest dla ciebie, ale jest po to, żebyś ty mógł być błogosławieństwem dla innych. Jeżeli byłeś zdezorientowany lub niepewny co do roli, jaką pieniądze powinny odgrywać w twoim życiu, ta książka jest dla ciebie.


 
Finansowe Szafarstwo - audiobook od Andrew Wommack możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć