ebook Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Aloha - audiobook
3.88 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4)

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Aloha - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 13.07
Audiobook - najniższa cena: 16.01
wciąż za drogo?
16.01 zł Lub 14.41 zł
17.90 zł
17.90 zł Lub 16.11 zł
16.11 zł
Inne proponowane

Nareszcie wymarzone wakacje! Emi i Flora wyjeżdżają nad morze na długo wyczekiwany obóz windsurfingowy. Po jego zakończeniu wraz z całą paczką oraz Luckiem, sąsiadem Emi, wyruszają zabawnym busem – ogórasem – w szaloną nadmorską podróż…

W czasie wyprawy Emi i Flora będą mieszkać na kempingach, wędrować nadmorskimi szklakami i zgubią się wśród wydm. Nieoczekiwane spotkanie z wyrzuconym na plażę morświnem rozpocznie nową misję Tajnego Klubu Superdziewczyn.
Wszyscy na stanowiska! Trzeba pomóc zagrożonemu ssakowi.

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Aloha - audiobook od Agnieszka Mielech możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Na moim blogu nie znajdziecie praktycznie recenzji książek dla dzieci, bo zwyczajnie nie mam na to czasu. Przynajmniej na razie. Jednak dla nowej książki pani Mielech musiałam zrobić wyjątek, tym bardziej że znam większość jej książek o Emi. Julka bez słuchania tej serii książek nie zaśnie. W wielką radością przeczytałyśmy obie nową część, która premierę miała już 11 marca. Zapraszam na moją recenzję.

Po ostatniej zimowej części Emi czas na zasłużony odpoczynek i na wakacje. A będzie się działo! Emi i Flora pojadą nad morze na obóz windsurfingowy. Nie będzie to jednak koniec ich przygód, bo zaraz potem cały Klub Superdziewczyn i jednego Superchłopaka oraz 1 nowy nabytek pojadą zabawnym busikiem w szaloną podróż wzdłuż wybrzeża. Dzieci będą miały nowe przygody, zgubią się wśród wydm a nawet będą ratować zagrożonego morświna.

To niesamowite, jak szybko mija czas, kiedy jesteś w dobrym towarzystwie.

Julka po przeczytaniu najnowszej Emi zaczęła co chwilę pytać, kiedy w końcu będą wakacje. Jednak najważniejsze było to, że ta letnia historia wzbudziła w moim dziecku wiele pytań: najpierw szukałyśmy informacji o morświnach, o windsurfingu, a nawet o busiku ogórku. Julka zaczęła powoli dojrzewać myślą do wyjazdu na obóz. Gratuluję autorce, że w każdej części przemyca niezwykle ważne tematy dla dzieci. Taki tom pokazuje, że warto otworzyć się na nowe znajomości, nauczyć się nowych umiejętności, a nawet znosić jakieś niewygody na obozie, własnie dla przygody i wspomnień. Autorka pięknie pokazuje bardzo ważny temat jakim jest przyjaźń, wspólny czas razem, a nie siedzenie z nosem w grach komputerowych. Początkowy rozdział o segregowaniu i robieniu porządków w ubraniach zmobilizował moje dziecko do posprzątania swojej szafy, na co nie dało mi się jej namówić od dawna. Ale tak to już jest, że dzieci wolą brać przykład z innych a nie z matki.

Najbardziej podoba mi się w tych książkach to, że są mądre, to nie jest kolejna historia o jakiś niegrzecznych dzieciach, które dłubią w nosie i mają wszystkich gdzieś. A takie książki ostatnio często widuję na półkach w księgarniach. Jeśli wasze córki jeszcze nie znają tej serii to gorąco polecam! Emi jest the best! Aloha!

Osobiście bardzo mnie zainteresowała zapowiedź nowej serii przygód Emi - Dookoła świata! Wkrótce Kalifornia. Obie z Julką na nią czekamy! Świetny pomysł!

Ocena: 4+/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć