ebook Przysmaki rodziny Winnych: Konfitury, powidła, nalewki i inne przetwory
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Przysmaki rodziny Winnych: Konfitury, powidła, nalewki i inne przetwory
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 29.90
wciąż za drogo?
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
29.90 zł
31.37 zł Lub 28.23 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
29.33 zł
30.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Poznaj kolejne sekrety kuchni rodziny Winnych

Nie ma wątpliwości, że kulinaria są nieodłączną częścią dziedzictwa narodowego. Czy można wyobrazić sobie podróż do Włoch lub Grecji pozbawioną tamtejszych smaków?

Podobnie jest z kuchnią rodzinną – to dziedzictwo tworzone przez pokolenia. Smaki dzieciństwa, które wprawiają w zachwyt i pozwalają choć na chwilę wrócić do przeszłości.

Przez sto lat rodzina Winnych tworzyła swoją smakową tradycję. Jej niebagatelną częścią są przetwory i nalewki. W kolejnej książce ze smakołykami Winnych Czytelnik znajdzie kilkadziesiąt przepisów na te właśnie pyszności.

Konia z rzędem temu, kto oprze się smakołykom Broni Winnej – jej wiśniowej konfiturze wzbogaconej nutą pigwy lub dżemowi aroniowo-gruszkowemu.

Ałbena Grabowska

Polka o bługarskich korzeniach. Pisarka, lekarz neurolog. Matka trójki dzieci, która nie wyobraża sobie życia bez pisania.

Autorka wielu książek dla dorosłych i dla dzieci, m.in.: Tam, gdzie urodził się Orfeusz, Stulecie Winnych.Opowiadania, Stulecie Winnych. Notes kulinarny, Lot nisko nad ziemią, Ostatnia chowa klucz, Coraz mniej olśnień, Lady M., bestsellerowej sagi Stulecie Winnych oraz trylogii Alicja w krainie czasów (Wydawnictwo Zwierciadło).

Przysmaki rodziny Winnych: Konfitury, powidła, nalewki i inne przetwory od Ałbena Grabowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć