ebook Wschód księżyca
3.35 / 5.00 (liczba ocen: 80)

Wschód księżyca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 20.77
Audiobook - najniższa cena: 31.11
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
20.77 zł Lub 18.69 zł
28.41 zł Lub 25.57 zł
29.90 zł
-8% 21.27 zł
22.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Przejmujący thriller psychologiczny z elementami metafizyki ukazujący złożoność ludzkich postaw i wyborów. Magdalena Zimniak głęboko wchodzi w psychikę bohaterów, buduje atmosferę napięcia i hipnotyzuje czytelnika.

W Tatrach, za Czarnym Stawem, młoda kobieta rzuca się w przepaść. Jej ówczesny kochanek żeni się, zakłada szczęśliwą rodzinę. Dwadzieścia lat po tragedii mężczyzna przyjeżdża do Zakopanego, aby spędzić z żoną rocznicę ślubu. Nie wie, że w drodze na Zawrat wciąż czeka na niego dziewczyna – demon, zaborcza miłość sprzed lat. Spirala zła się rozkręca. Kolejne osoby ulegają demonicznej sile. Czy uda się powstrzymać falę nadciągającego mroku?

Wschód księżyca od Magdalena Zimniak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Lektura tak nierzeczywista, że aż razi. Podobne koncepcje nie mogą ani przestraszyć, ani wyjść poza nieudolną bajkę. Jeśli wepchnąć w ten galimatias thriller, otrzymamy mieszankę, która wielu smakować raczej nie będzie. A szkoda, bo ewidentnie widać tu dobre pióro i warsztat, który zdążyłam polubić.Ocena: 3/6
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć