ebook Dom
4.41 / 5.00 (liczba ocen: 8481) Ilość stron (szacowana): 400

Dom
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 20.76
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
20.76 zł Lub 18.68 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
20.76 zł
20.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Szósty tom rewelacyjnej serii o zagubionej dziewczynie i dwóch seksownych braciach z miasteczka Fallen Crest. Gdy przyjaciele się odwracają, wrogowie wychodzą z ukrycia…

Sam i Mason wreszcie mogą spędzić ze sobą więcej czasu. Po ostatnich starciach potrzebują chwili wytchnienia. Do Fallen Crest przybywa jednak największy wróg dziewczyny – jej biologiczna matka.
Wakacyjna przerwa w niczym nie przypomina bajki. Mason musi odbyć staż w firmie ojca, aby zaliczyć semestr. Z kolei Sam próbuje odnaleźć się w miasteczku, które nie jest już takie samo jak kiedyś.
Los stawia przed nimi nowe trudności do pokonania. Czy mają w sobie jeszcze wystarczająco dużo siły, aby zawalczyć o szczęście?

Dom od Tijan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Tijan to autorka, która podbiła moje serce wiele lat temu. Teraz jestem już prawie na finiszu jej najdłuższej serii, która została wydana na naszym rynku wydawniczym i niestety, ale ten tom mimo wzlotów, miał też sporo upadków. W tej recenzji nie chcę skupiać się tylko na fabule, ponieważ ta historia jest długa i ci, którzy zechcą ją poznać, muszą cofnąć się do początków tej nowości.

Ta część jest ponownie kontynuacją wydarzeń, z poprzedniego tomu. Mason przebywa na stażu w firmie ojca a Logan bawi się w najlepsze, gdzieś na świecie. Annelise i James, planują ślub, a Sam wciąż unika biologicznej matki i powraca do rodzinnego domu. Można by rzec, że to idealny przepis na kolejne kłopoty i tak, nie mylicie się, tak właśnie jest. Oczywiście to co wyróżnia serię Fallen Crest, to to, że wiele się w niej dzieje. Jednak będąc już zaprawioną czytelniczką tej historii potrafię rozpoznać schematyczność, z jaką Tijan tworzy każdy wątek w tej opowieści. Nie brakuje tutaj zwrotów akcji, jak na przykład ten, w którym Samantha próbuje pogodzić się z nową i lepszą wersja Annelise, a sam Mason jest zmuszony robić coś czego nigdy nie chciał. Jedyne co wydaje się, że Logan ma tutaj najlepiej.

Sama nie wiem, co mogę powiedzieć o Fallen Crest. Dom, ponieważ nie chcę spojlerować. Ale wiem, że cieszę się, że zostałam z tą serią do końca. Przede mną finałowa część i przeżyłam z nimi wiele. Dopinguje im z całych sił. Jednak muszę przyznać, że bardziej pasowała mi perspektywa Masona w tej części. Sam była wyczerpująca, ale przecież wiele przeszła, ale w końcu z ofiary zmieniła się w silną i niezależną kobietę. Pasuje do Masona. Chociaż jej niezdecydowanie w aspektach społecznych z innymi ludźmi, trochę mnie dziwiło i tego nie rozumiałam. Z kolei główną osią w tej historii są konflikty. Gdyby nie one, można byłoby zakończyć tę opowieść na czwartym tomie.

Książki dla kobiet? Zdecydowanie Fallen Crest. Dom wpasowują się w ten hasztag. O stylu mogę wam w sumie powtórzyć tylko to, co pisałam już wcześniej. Powieść napisana jest dobrze i czyta się ją szybko i przyjemnie. Jeśli znacie już twórczość autorki to na pewno nie odczujecie żadnej różnicy. Jest to seria książek skierowana do dorosłych odbiorców. Sama się zastanawiam ile mogę dać tej części gwiazdek, ponieważ ani mnie nie porwała, ani nie zawiodła. Jednak to, co charakteryzuje panią Tijan to jej cliffhangers, ponieważ ich nienawidzę. Mam nadzieję, że ostatni tom mnie nie zawiedzie.

Ocena: 4+/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć