ebook Uśpiona namiętność
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 8486)

Uśpiona namiętność
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 23.19
Audiobook - najniższa cena: 29.67
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.19 zł Lub 20.87 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
23.18 zł
24.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Fenomenalna autorka bestsellerów #1 NYT – Sylvia Day – powraca z gorącym romansem. „Jest hardy, bezczelny, silny jak niszczycielska moc natury – rujnuje kruchy porządek mojego życia. Rozpoznaję duchy, które go nawiedzają, udręki, które nim kierują. […] Jestem zbyt delikatna, aby znieść ból, który nim targa. Lecz jest zbyt stanowczy... i zbyt kuszący”.

„Wreszcie. Nigdy nie wyobrażałam sobie siebie w takim miejscu. Lecz oto jestem tutaj, osiadłam. W miejscu, które kocham. W domu, który odnowiłam. Spędzam czas z przyjaciółmi, których uwielbiam. Spełniam się w pracy. Pogodziłam się z przeszłością i kładę fundamenty przyszłości.
I wtedy wchodzi Garrett Frost.
Jest hardy, skrajnie bezczelny, silny jak niszczycielska moc natury – rujnuje kruchy porządek mojego życia. Rozpoznaję duchy, które go nawiedzają, udręki, które nim kierują. Garrett byłby niebezpieczny tak czy inaczej, lecz zraniony jest jeszcze groźniejszy. Obawiam się, że jestem zbyt krucha, że ten sztorm szalejący w nim mnie zniszczy. Jestem zbyt delikatna, aby znieść ból, który nim targa. Lecz jest zbyt stanowczy... i zbyt kuszący.
I czasem na horyzoncie ziejącego emocjonalnym mrozem pustkowia wyziera nadzieja...” – fragment powieści

Emocjonująca i poruszająca. Powieść „Uśpiona namiętność” to błyskotliwy powrót światowej gwiazdy Sylvii Day, autorki międzynarodowych bestsellerów z sagi o Crossie.

Uśpiona namiętność od Sylvia Day możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    „Uśpiona namiętność” jest kolejną książką autorstwa Sylvii Day, z kategorii literatura obyczajowa i romans. Czytelnik poznaje tu parę bohaterów lekarkę Teagan Ransom i artystę Garreta Frost. Jak przebiegała ich relacja, zainteresowanych odsyłam do kart lektury. W mojej ocenie książka jest dobrym przedstawicielem wspomnianego wcześniej gatunku, a lekkie pióro autorki sprawia, że tę pozycję czyta się płynnie i szybko. Pani Day świetnie wykreowała głównych jak i drugoplanowych bohaterów, którzy są wyraziści. Oprócz wątku romantycznego, znajdziemy również trudniejsze tematy, m.in. jak depresja, czy radzenie sobie po odejściu bliskiej osoby i moim zdaniem autorka świetnie sobie poradziła z tymi zagadnieniami. Ponadto dodatkowym atutem fabuły, jest odniesienie do dalszych losów bohaterów znanych z serii „Rozpalona”. Natomiast samo zakończenie książki jest niezwykle ciekawe i nieprzewidywalne – mnie bardzo zaskoczyło. W mojej ocenie przeczytanie tego tomu nie jest stratą czasu, gdyż można odpocząć i zrelaksować się. Polecam zarówno zwolennikom literatury kobiecej jak również tym, którzy chcą oderwać się od swoich kanonów literackich.

Warto zerknąć