ebook Tam, gdzie zawracają bociany
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 304

Tam, gdzie zawracają bociany
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.39
wciąż za drogo?
26.88 złpremium: 17.34 zł Lub 17.34 zł
21.39 zł
22.54 zł Lub 20.29 zł
28.90 zł Lub 26.01 zł
22.53 zł
23.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

III Nagroda w V Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży. Powieść autorki „Jak ziarnka piasku”. Kryminał, który stawia naprawdę ważne pytania. Czym jest prawdziwa odwaga? Czy dawne tragedie mogą położyć się cieniem na teraźniejszości?

Szymon nie potrafi sobie poradzić z widmami przeszłości. Obwinia się o to, że jego przyjaciel jest w śpiączce. Ale dziadek, do którego chłopak jedzie na wakacje, również nie może zapomnieć o strasznym błędzie z młodości. Tymczasem w ruinach spalonego szpitala psychiatrycznego ktoś kładzie kwiaty i zapala znicze. Szymon i jego nowa koleżanka Lena szybko odkrywają, że w Bocianach Małych nic nie jest takie, jakie się wydaje. Kto szuka zemsty? Czym jest prawdziwa odwaga? Czy dawne tragedie mogą położyć się cieniem na teraźniejszości? I wreszcie: czy jest tu miejsce na miłość?

Tam, gdzie zawracają bociany od Joanna Jagiełło możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć