ebook Zawsze możesz na mnie liczyć
3.7 / 5.00 (liczba ocen: 278)

Zawsze możesz na mnie liczyć
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 25.46
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
25.46 zł Lub 22.91 zł
31.90 zł
31.90 zł
31.90 zł
25.44 zł
25.46 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Natalia Sońska powraca z ukochaną serią czytelniczek. Prawdziwe emocje i zapach waniliowego sernika – to musi być „Jagodowa miłość”! Dowiedzmy się, czy drogi Jagody i Tomasza rozejdą się na zawsze? Kto tym razem pragnie ich rozstania?

Jagoda w końcu jest szczęśliwa z Tomaszem i jest pewna, że już nic nie zmąci ich spokoju. Młoda i ambitna kobieta reorganizuje pracę „Słodkiej”, stara się zaprowadzić nowe porządki i przede wszystkim wyprowadzić cukiernię na prostą. Angażuje się w pracę jak nigdy dotąd, a ekscytacja towarzyszy jej każdego dnia.Jagoda czuje, że to właśnie dzięki Tomaszowi spełniła w końcu swoje największe marzenie. Nie wie jednak, że mężczyzna, z którym planuje przyszłość, ukrywa przed nią, że niebawem

Zawsze możesz na mnie liczyć od Natalia Sońska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kolejny, czwarty raz wracamy już do "Słodkiej" i gościmy w cukierni u Jagody.

Jagoda powoli układa sobie życie. Przede wszystkim dużo sił skupia na pracy w cukierni. Zaczyna myśleć nawet o malutkiej jej rozbudowie. A w międzyczasie powstają nowe przepisy na kolejne pyszności. W życiu prywatnym za to ważnym krokiem naprzód jest przeprowadzka do Tomasza oraz wynajęcie swojego mieszkania. Jagoda na początku nie może odnaleźć się w domu, w którym Tomasz mieszkał z Ewą, swoją żoną... Jednak szybko okazuje się, że to jeden z jej najmniejszych problemów. Okazuje się, że jej ukochany skrywa pewną tajemnicę: jedna z jego podwładnych w pracy spodziewa się dziecka, a wskazując, że z całą pewnością Tomasz jest ojcem... Czy Jagoda dowie się o tajemnicy Tomasza? A jeśli tak, to od kogo? A może Tomasz wreszcie zdobędzie się na odwagę i przyzna, że co go dręczy?

Szczerze powiedziawszy, spodziewałam się, że to będzie już koniec i wszystkie wątki zostaną wyjaśnione. Niestety... Ciąg dalszy nastąpi... A czemu tak piszę? Bo strasznie denerwował mnie Tomasz. Doskonale wiedział, że skrywanie tajemnic w związku nie jest najlepszą strategią, pokazał więc że jest tchórzem i niedojrzałym facetem. Być może samo jego tłumaczenie, że nie chce niepotrzebnie wywoływać burzy ma wiele racji, ale związek to przede wszystkim zaufanie. Jagoda z kolei wykazała się wielką dojrzałością, przemyślała temat, a w konsekwencji zadecydowała.

Książkę czyta się błyskawicznie, jest w miarę dynamiczna i kolejne wydarzenia raczej płynnie po sobie następują. Jednak dla mnie całość książki zdecydowanie zdominowało czekanie na wyniki na ojcostwo Tomasza.

Co do piątej części - pewnie po nią sięgnę jak się pojawi, choć będzie to w dużej mierze spowodowane chęcią skończenia serii...

Ocena: 3+/6
©Księgozbiór Kasiny
Jest to czwarty tom z serii Jagodowa miłość, którą osobiście bardzo lubię. Książki te wprawiają mnie w doby nastrój. Jeśli ktoś tak jak ja, czytał pozostałe tomy, to nie zostało nic innego jak sięgnąć po kolejny.

Bardzo było mi miło wrócić do starych znajomych i znów spotkać Jagodę, Tomasza i innych bohaterów z poprzednich tomów. Z tą serią nie mam najmniejszego problemu, żeby przypomnieć sobie o czym był poprzedni tom. Odnalazłam się od razu w temacie i z przyjemnością chłonęłam kolejne strony.

Jagoda w końcu układa sobie życie, nawet przeprowadza się do Tomasza by być bliżej niego. Zawodowo jest naprawdę dobrze, choć wiadomo, że pracy jest sporo. Jej praca sprawia jej radość, więc bez żadnych wymówek większość czasu spędza w "Słodkiej". Kobieta nie jest świadoma, że nad jej związkiem zbierają się gęste czarne chmury, a to wszystko za zasługą Patrycji i jej nienarodzonego dziecka.... Tomasz też nie wie jak powiedzieć ukochanej, że być może zostanie ojcem... Czy Jagoda dowie się o sekrecie Tomka? Czy drogi tych dwojga rozejdą się na zawsze? A może miłość przetrwa każdy kryzys?

Wiedział już, że wszelkie tajemnice i niedopowiedzenia były czymś najgorszym dla związku. Prowadziły do kłótni i nieporozumień, których skutki mogły być wręcz tragiczne.

Książki Natalii Sońskiej są jedyne w swoim rodzaju, osobiście bardzo lubię czasami sięgnąć po taką literaturę. To ogromna przyjemność relaksować przy takich książkach, napisanych tak ciepło i na dodatek tak...smacznie. Oj trudno wytrwać na diecie czytając o cukierni "Słodka". Mimo, że jest to już IV część seria nie traci na wartości, a nawet mam wrażenie, że z tomu na tom jest lepsza. Autorka ma dar do pisania powieści dla kobiet, a ja po tych wszystkich thrillerach, albo "ciężkich" tematach mam ochotę oderwać się i poczytać coś lekkiego. To nie jest tak, że nie ma w fabule problemów, są! ale napisane tak, że czytelniczka się relaksuje a nie denerwuje. I za te chwile z tą książką dziękuję autorce. Książka tak piękna jak okładka.

Wiecie jaka jest najlepsza wiadomość? Będzie następna część! Oby jak najszybciej.

Ocena: 4+/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć