ebook Harmonia zbrodni
3.67 / 5.00 (liczba ocen: 190)

Harmonia zbrodni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.93
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
23.93 zł Lub 21.54 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
31.90 zł
31.90 zł
25.50 zł
26.23 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Arcydzieło carycy rosyjskiego kryminału! W eksplozji samochodu ginie właścicielka biura podróży, Elena Dudariewa. W toku śledztwa udaje się dotrzeć do 19-letniego chłopaka, który tuż przed wybuchem rozmawiał z jej zabójcą. Wszystko wskazuje jednak na to, że ten jedyny jak dotąd trop w śledztwie prowadzi donikąd…

Artiom nie może jednak opisać wyglądu mordercy. Cierpi na nieuleczalną chorobę oczu i niemal nic nie widzi. Potrafi za to rozpoznać jego głos i muzykę, której słuchał zamachowiec. Kamieńska staje przed dylematem i zostaje zmuszona do podjęcia trudnej decyzji – czy powinna angażować niepełnosprawnego chłopaka w poszukiwanie mordercy i tym samym narażać jego życie?

Harmonia zbrodni od Aleksandra Marinina możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Jak zawsze warto przeczytać Marininę. Jej książki nie ociekają przerażającym okrucieństwem, ale dają czytelnikowi możliwość myślenia, jak niemalże śledczy. Jest zbrodnia, jest sprawca, ale jak udowodnić winę i przede wszystkim znaleźć winnego i motyw. Polecam.

Warto zerknąć