ebook Bogaty i grzeszny
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 7115) Ilość stron (szacowana): 264

Bogaty i grzeszny
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 20.35
Audiobook - najniższa cena: 14.80
wciąż za drogo?
20.35 zł Lub 18.32 zł
37.00 zł
37.00 zł Lub 33.30 zł
18.50 zł
18.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przesiąknięta nienawiścią wspólna przeszłość od lat zatruwa życie Riscoffów i Gable'ów. Wojna między rodzinami przeszła już do legendy. Nawet mieszkańcy miasta byli zmuszeni opowiedzieć się po jednej ze stron. W takich warunkach związek kogokolwiek z Riscoffów z kimkolwiek z Gable'ów nie miał najmniejszych szans powodzenia. Kiedy więc wbrew zdrowemu rozsądkowi Lincoln Riscoff dał się oczarować idealnie pięknej Whitney Gable, na drodze do ich szczęścia stanął cały świat. W rodzinie Riscoffów wszystko, łącznie z najbardziej osobistymi sprawami, było podporządkowane pomnażaniu majątku i dbaniu o władzę.

I Whitney, i Lincoln prędko zrozumieli, że łącząca ich więź to prawdziwa miłość. Byli gotowi na przeciwstawienie się presji obu klanów. Ale w grze niespodziewanie pojawił się ten trzeci. Ricky Rango, wschodząca gwiazda rocka i bożyszcze nastolatek, mógł mieć niemal każdą kobietę, jednak za cel postawił sobie zatrzymanie przy sobie Whitney. Musiała być jego, chociaż w sercu Ricky'ego nie było wobec niej szczerych uczuć...

Ta gorąca historia to pierwsza część trylogii Bogactwo i grzech, opowiadającej o dramatycznym związku dwojga młodych ludzi. Pokochali się mimo ponad stuletniej waśni własnych rodzin - i nie widzieli świata poza sobą. Jak więc mogło dojść do tego, że rozdzielił ich inny mężczyzna? Dlaczego Whitney zdecydowała się złamać serce sobie i ukochanemu Lincolnowi? Jakie mroczne sekrety ukrywała? I czy kiedykolwiek uda jej się odkupić grzechy, których nie popełniła?

Popełnionych grzechów nie odkupisz nawet za miliard dolarów.

Bogaty i grzeszny od Meghan March możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Meghan March poznałam już przy okazji lektury dwóch tomów serii Forge. Już wtedy zauważyłam, że bardzo podoba mi się pióro autorki i z chęcią sięgnę po kolejne i poprzednie jej powieści. W moich łapkach znalazł się więc pierwszy tom kolejnej serii, czyli Bogaty i grzeszny. Czy było to dobre spotkanie z Meghan? Za chwilę o tym opowiem.

W pewnym miasteczku istnieją dwie rodziny, które od lat traktują się nawzajem jak wrogów. Riscoffów i Gable’ów nic nie jest w stanie pogodzić, nawet zaległe pieniądze czy przeprosiny. Nawet pozostali mieszkańcy musieli w końcu opowiedzieć się po którejś ze stron. W tych warunkach związek między kimś z rodziny Riscoffów i kimś z rodziny Gable’ów jest po prostu niemożliwy. Kiedy miętę poczuli do siebie właśnie Lincoln Riscoff oraz Whitney Gable na ich drodze stanął cały świat - dosłownie. Wszystko mogłoby iść ku dobremu, gdyby między nimi nie pojawił się trzeci osobnik, chętny na serce Whitney...

Whitney Gable to kobieta, która na początku nie wzbudziła zbyt wielu moich uczuć. Była po prostu główną postacią, ale nie poczułam do niej szczególnej sympatii. Miałam szczerą nadzieję, że z upływem kilku rozdziałów ulegnie to zmianie, ale niestety nie. Do końca książki czułam obojętność w stosunku do tej bohaterki. Być może w następnej części będę mogła z czystym sumieniem stwierdzić, że ją lubię lub całkowicie ją przekreślić.

Drugim głównym bohaterem jest właśnie Lincoln Riscoff, którego polubiłam już naprawdę. O dziwo, bo w końcu jest to taki typowy mężczyzna, który pragnie zdobywać kolejne piękne kobiety, do czasu... Coś było w nim takiego, że jestem w stanie powiedzieć, iż Lincoln to naprawdę dobrze wykreowany i sympatyczny męski bohater. Na swój sposób jest nawet uroczy, a to już jego kolejny atut.

Kiedy zaczynałam lekturę tej pozycji, raczej nie nastawiałam się na nic konkretnego. Wiedziałam, że jest to raczej typowy romans z elementem erotyku, więc raczej nie oczekiwałam czegoś super. No i faktycznie, te pierwsze pięćdziesiąt stron nie było zbyt zachwycające, jednak im dalej byłam, tym coraz bardziej się wciągałam. Historia Lincolna i Whitney w końcu pochłonęła mnie do tego stopnia, że nawet nie wiem, kiedy tak naprawdę minął mi ten czas i przewróciłam ostatnią stronę. Oczywiście, jest to na ogromny plus, choć wcale nie obraziłabym się, gdyby tak świetnie było od początku.

Co do stylu autorki nie mam żadnego zarzutu, ponieważ jest on bardzo przyjemny, dzięki czemu książkę czyta się właśnie bardzo dobrze i szybciutko. Wniosek? Będzie to idealna lektura na letni wieczór. Meghan March ponadto poruszyła tutaj wątek nie tylko tej wojny między dwoma rodzinami (swoją drogą, przecież to brzmi jak Romeo i Julia! Dlatego też chciałam poznać tę historię), ale również wątek tego, jak może wyglądać życie z gwiazdą rocka (lub po prostu: życie z kimś sławnym), które w rzeczywistości nie jest usłane różami. Przyznaję, że dla mnie było to całkiem ciekawe i nowe, więc z przyjemnością poznawałam kolejne fakty.

Czy Bogaty i grzeszny to dobra powieść? Moim zdaniem jest dobra, ale bardziej pasuje do niej słowo: poprawna. Miło spędza się z nią czas, historia wciąga, jednak liczyłam na coś więcej. No ale, jak to bywa w takich seriach: zakończenie mnie zmiotło całkowicie, więc muszę dowiedzieć się, co będzie dalej.

Oczywiście, polecam tę pozycję dla wszystkich fanów romansów, wątków o zakazanej miłości czy też lekkich erotyków, które po prostu spełnią funkcję takiego odmóżdżacza po całym dniu.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Inthefuturelondon
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć