ebook Matki z Lovely Lane
4.46 / 5.00 (liczba ocen: 1962) Ilość stron (szacowana): 464

Matki z Lovely Lane
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 19.90
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
30.40 złpremium: 18.24 zł Lub 18.24 zł
-14% 19.90 zł Lub 17.91 zł
28.88 zł Lub 25.99 zł
30.40 zł
22.19 zł
25.84 zł
27.50 zł
30.40 zł
30.40 zł
Inne proponowane

Trzeci tom bestsellerowej serii o wspaniałych, pełnych poświęcenia pielęgniarkach. Anglia, lata 50. XX wieku. Dla wielu powojennych matek, które z trudem wiążą koniec z końcem, wielka rodzina, jaką tworzą pracownicy szpitala St Angelus, jest jedyną nadzieją… „Mistrzowska liverpoolska saga! Tak poruszająca i chwytająca za serce, że trudno się od niej oderwać” – „Booking Jottings”

Noleen sprząta w St Angelus. Pracuje nocą, a w dzień zajmuje się domem. Jej mąż nie może znaleźć pracy, odkąd na wojnie stracił nogę. Tymczasem ich wybitnie uzdolniony syn dokonał rzeczy niesłychanej – zdał egzamin do gimnazjum – jako pierwszy w historii ich dzielnicy. Ale rodzina nie ma pieniędzy na szkolną wyprawkę dla Finna…
Wszyscy Ryanowie zeszli na złą drogę. Oprócz Lorcana. Chłopak marzy o lepszej przyszłości i prawdziwym domu, choć jego mama cierpi na depresję i zbyt często zagląda do kieliszka. Lorcan ma coraz więcej powodów do niepokoju, tym bardziej, że jego brat uciekł z więzienia.
Na szczęście „mafia” St Angelus działa prężnie. I nikogo nie zostawi w potrzebie.
Życie i śmierć, miłość i żałoba, przyjaźń i zazdrość, rywalizacja i zdrada... Wracają bohaterowie znani z poprzednich części sagi i pojawiają się nowi, a wszyscy na wskroś prawdziwi. Nadine Dorries z maestrią splata ponadczasowe wątki w swoją opowieść o poświęceniu i braterstwie mieszkańców powojennego Liverpoolu w początkach procesu reformowania brytyjskiej służby

Matki z Lovely Lane od Nadine Dorries możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć