ebook Równowaga
3.42 / 5.00 (liczba ocen: 260) Ilość stron (szacowana): 328

Równowaga
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Self-publishing
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 14.70
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Fabryka S
VIRTUALO#VIRTUALO Fabryka S
19.53 złpremium: 12.60 zł Lub 12.60 zł
14.70 zł 20% rabatu
16.17 zł Lub 14.55 zł
21.00 zł Lub 18.90 zł
16.16 zł
17.22 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Z piekła nie ma ucieczki

Desmond Pearce ma dwadzieścia sześć lat i jest dyrektorem w prowadzonej przez ojca firmie deweloperskiej w Miami. Wydaje mu się, że wreszcie odnalazł szczęście - właśnie się zaręczył z dziewczyną, którą kocha i jest bliski odniesienia sukcesu w lidze nielegalnych walk toczonych w nocnych klubach.
Niespodziewanie cały jego świat wali się w gruzy, a wszystkie marzenia obracają w pył. Zdradzony przez najbliższego przyjaciela, bez wsparcia ludzi, na których liczył, w chwili słabości popełnia błąd, który będzie go drogo kosztował. Desmond trafia do piekła i staje przed obliczem samego Lucyfera, władcy piekieł. Nie mając innego wyjścia, przyjmuje ofertę pracy jako egzekutor - demon zbierający dusze na ziemi. Nie zdaje sobie sprawy, że stał się ofiarą okrutnego planu, w którym nic nie jest takie, jakie mogło się wydawać.

Paweł Leśniak, urodzony w 1989 roku, mieszka w Nowym Sączu. Zawodowo uprawia sport, ale jego wielką pasją jest fantastyka, czego dowód daje w swoim debiucie pisarskim.

Równowaga od Paweł Leśniak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Wszyscy mówią, że miłość boli, ale to nieprawda. Samotność boli, odrzucenie boli, utrata kogoś bliskiego boli, wszyscy mylą te rzeczy z miłością. Prawda jest taka, że miłość zabiera od nas ból i przywraca nam szczęście...
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć