ebook Jak zapanować nad zmianą. Udane przedsięwzięcia w życiu zawodowym i osobistym - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0) Ilość stron (szacowana): 224

Jak zapanować nad zmianą. Udane przedsięwzięcia w życiu zawodowym i osobistym - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.35
Audiobook - najniższa cena: 18.50
wciąż za drogo?
27.75 zł Lub 24.98 zł
31.00 zł
37.00 zł
37.00 zł
37.00 zł Lub 33.30 zł
18.50 zł
18.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Autor bestsellera Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

Ludzie nie lubią zmian i często się ich obawiają. To oczywiste - zmiany niosą ryzyko, że coś się pogorszy, a dostosowanie się do nowych warunków wymaga wysiłku. Tymczasem proces osiągania sukcesu w karierze ma dynamiczny charakter. Trzeba nie tylko akceptować zmiany, ale także niekiedy je inicjować. Dobrze jest również umieć przekonywać do nich współpracowników, zwłaszcza gdy się okazuje, że wypracowane i doskonalone latami metody są w danym momencie niewystarczająco dobre. Ponadto należy przyjąć, że bez względu na to, jak dobrze idzie dziś, warto przygotować się na zmianę sposobu działania w przyszłości.

Ta książka jest znakomitą pomocą w radzeniu sobie ze zmianą. Opisano tu powody, dla których ludzie się przed nią bronią, a także przedstawiono techniki pokonywania takich oporów. Przeanalizowano wiele różnych aspektów zmiany - sporo uwagi poświęcono takiemu zarządzaniu zmianą, aby przyczyniła się do osiągnięcia sukcesu, szczególnie w odniesieniu do całego zespołu. Zrozumienie treści zaprezentowanych w książce jest łatwiejsze dzięki licznym przykładom z życia osobistego i zawodowego. Bardzo ważnym jej fragmentem są opisy trudnych sytuacji, takich jak dyskryminacja czy molestowanie w miejscu pracy. To rzecz napisana w ciekawy, angażujący sposób, a zawarte tu porady i wskazówki znacząco ułatwią akceptowanie zachodzących zmian, adaptowanie się do nich i wykorzystywanie ich do własnych celów.

Najważniejsze tematy omówione w książce:

  • umiejętność dostosowania się do zmian jako warunek sukcesu
  • kiedy i jak inicjować zmianę
  • przeprowadzanie zespołu przez zmianę
  • radzenie sobie ze stresem związanym ze zmianą
  • praca z ludźmi pochodzącymi z różnych kultur
  • różnice płci i wieku w miejscu pracy 

Zmiana: zmień ją, by stała się szansą na sukces!

Jak zapanować nad zmianą. Udane przedsięwzięcia w życiu zawodowym i osobistym od Dale Carnegie możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć