ebook O Chłopcu, który spotkał anioła
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

O Chłopcu, który spotkał anioła
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 16.20
Audiobook - najniższa cena: 17.00
wciąż za drogo?
20.00 zł Lub 18.00 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
25.00 zł
16.20 zł
17.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Książka O CHŁOPCU, KTÓRY SPOTKAŁ ANIOŁA, to poruszający zbiór opowiadań dla dzieci, w których przesłanie Ewangelii zostało ukazane na przykładzie Daniela – współczesnego chłopca.
Te opowiadania powstały z chęci autorki do dzielenia się Ewangelią i sprawią dużo radości nie tylko dzieciom, ale również rodzicom, jeśli będą towarzyszyć w ich czytaniu :)

„«Jak to możliwe? Już prawie ciemno... »– zainteresował się Daniel i zwolnił nieco kroku. Widok staruszka był naprawdę osobliwy. Park pogrążał się w mroku, który niemrawo rozpraszały rozsiane gdzieniegdzie latarnie. Ławki, na której siedział staruszek, nie oświetlało żadne światło. Nieznajomy wyglądał jak duch i Daniel przetarł oczy. Czyżby to mu się śniło? Wtedy spostrzegł opartą o ławkę białą laskę i psa, który siedział u stóp właściciela. Niewidomy... Skąd się tu wziął?
– Daniel nigdy wcześniej go nie spotkał.
Tymczasem staruszek wodził dłonią po otwartej książce, a jego usta lekko się poruszały. Niewidomy rzeczywiście czytał. Czytał na głos napisaną alfabetem dla niewidomych Biblię” – fragment książki

O Chłopcu, który spotkał anioła od Karolina Garlej-Zgorzelska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć