ebook Pustostany
3.37 / 5.00 (liczba ocen: 460)

Pustostany
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.50
Audiobook - najniższa cena: 24.79
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
22.50 zł Lub 20.25 zł
29.00 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
22.55 zł
23.35 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W pustostanach na Grochowie wiele się dzieje: ktoś odbiera korespondencję, opiekuje się roślinami, zostawia jedzenie na stole. Po śmierci trwa życie. W rzeczywistości na wpół magicznej jest miejsce na czułość i poczucie humoru, na lęk i samotność. Tę surrealistyczną historię o mieszkaniu w starym warszawskim domu można kupić i czytać zamiast żyć – świetny pomysł na każdą porę roku.

Czy można nie mieć pracy przez rok, chociaż życie jest nieprzyjemnie drogie?
To jest książka o tym, jak się mieszka w domu z widokiem na kulę ziemską, czym można się pożywić w mieszkaniach zmarłych sąsiadów, jak się czuje pani w kiosku Ruchu i kto kradnie spod domów azalie. Jedna z bohaterek postanawia zamieszkać w wannie, bo jest jej smutno w Warszawie. Ale wbrew pozorom to bardzo wesoła i pouczająca książka. Można się z niej dowiedzieć, jak powstaje człowiek albo z czego ugotować Polsce smaczną zupę. Poza tym moc wskazówek dla roślin, jak opiekować się ludźmi i dzieje z życia bazaru.

Pustostany od Dorota Kotas możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
"Nic nie robić, nie mieć zmartwień"... Jak się żyje dla samego życia? Ot, istnieć i już. Nie mam, nie muszę, mogę. Czy aby chcę? Patrzę, myślę, podważam. Po co to wszystko? Ruiny, duchy i Bóg wie jeszcze jakie majaki... Wolność to, głupota czy nieporadność? Filozofia, która pięknie opakowuje wielkie nic! Żałosna egzystencja w głębokiej myśli. Zdecydowanie nie moja bajka. To jedna wielka ściema i mądrość-wydmuszka. Zawracanie głowy.Ocena: 3/6
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć