ebook Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania, a zacząć własne
2.85 / 5.00 (liczba ocen: 166)

Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania, a zacząć własne
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
19.49 zł
Inne proponowane

Jak długo jeszcze masz zamiar spełniać oczekiwania innych?

Jak długo jeszcze będziesz spychać na dalszy plan to, co dla ciebie ważne i czego naprawdę chcesz?

Jak długo jeszcze to, co robisz, będzie zadowalać wszystkich poza tobą?

 

Wiemy, jak długo. Aż poznasz Alexandrę Reinwarth – niemiecką pisarkę, która postanowiła powiedzieć: pieprzyć to! I takiej samej odwagi chce nauczyć ciebie. To nie jest kolejny nudny poradnik. To książka, w której autorka opisuje swoje życie. Dzięki niej dowiesz się, jak inaczej można obchodzić się z ludźmi i rzeczami, jak reagować na okoliczności. Nauczysz się, jak z dystansem podchodzić do życia, nie będąc przy tym suką.

Decyduj o tym, czego chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz. To twoje życie, twoje decyzje i twoje marzenia. Jeśli ciągle będziesz spełniać cudze oczekiwania, nigdy nie poczujesz prawdziwej radości życia. Pieprzyć to, co myślą inni. Zacznij żyć dla siebie!

 

Alexandra Reinwarth jest autorką wielu bestsellerów: sprzedano już ponad dwa miliony egzemplarzy jej książek. W krajach niemieckojęzycznych pisane przez nią poradniki cieszą się ogromnym uznaniem czytelników. Prawa do ich publikacji sprzedano wydawnictwom z kilkunastu innych krajów. Najsłynniejszą jej książką jest „Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania, a zacząć własne”. Alexandra Reinwarth mieszka na południu Hiszpanii, w Walencji – tam pisze książki i pracuje w branży reklamowej jako producentka.

 

Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania, a zacząć własne od Alexandra Reinwarth możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć