ebook Rady native speakera. Najczęstsze błędy Polaków mówiących po angielsku - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Rady native speakera. Najczęstsze błędy Polaków mówiących po angielsku - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
Audiobook - najniższa cena: 12.90
-48% 12.90 zł
23.20 złpremium: 14.97 zł Lub 14.97 zł
19.96 zł Lub 17.96 zł
24.95 zł Lub 22.46 zł
16.97 zł
18.34 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)

„Rady native speakera” są wynikiem obserwacji mieszkającego od wielu lat w Polsce Anglika, certyfikowanego nauczyciela języka angielskiego z ponad dwudziestoletnim stażem i absolwenta studiów podyplomowych dla tłumaczy na Uniwersytecie Jagiellońskim, oraz jego ogromnej fascynacji językiem polskim i tym, jak często schematy wyrażeniowe obecne w języku polskim wpływają na rozumienie i użycie języka angielskiego.

Autor przytacza wiele przykładów niepoprawnych zdań i wyrażeń, które wielokrotnie słyszał w salach lekcyjnych i codziennych rozmowach z Polakami. Audiobook nie jest suchym wykładem: autor zadaje pytania o poprawne brzmienie wyrażeń w języku angielskim (aby słuchacze mogli najpierw sprawdzić swoją wiedzę), następnie poprawną odpowiedź, potem najczęściej popełniany błąd i objaśnienie.

„Rady native speakera” to idealna pozycja dla słuchaczy chcących mówić dobrze po angielsku oraz wszystkich tych, którzy interesują się zależnościami pomiędzy językiem polskim a angielskim.

Rady native speakera. Najczęstsze błędy Polaków mówiących po angielsku - audiobook od Matt Hammond możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć