ebook Rady native speakera. Najczęstsze błędy Polaków mówiących po angielsku - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Rady native speakera. Najczęstsze błędy Polaków mówiących po angielsku - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 19.96
-19% 19.96 zł Lub 17.96 zł
23.70 zł Lub 21.33 zł
24.95 zł
17.47 zł
19.96 zł
21.21 zł

„Rady native speakera” są wynikiem obserwacji mieszkającego od wielu lat w Polsce Anglika, certyfikowanego nauczyciela języka angielskiego z ponad dwudziestoletnim stażem i absolwenta studiów podyplomowych dla tłumaczy na Uniwersytecie Jagiellońskim, oraz jego ogromnej fascynacji językiem polskim i tym, jak często schematy wyrażeniowe obecne w języku polskim wpływają na rozumienie i użycie języka angielskiego.

Autor przytacza wiele przykładów niepoprawnych zdań i wyrażeń, które wielokrotnie słyszał w salach lekcyjnych i codziennych rozmowach z Polakami. Audiobook nie jest suchym wykładem: autor zadaje pytania o poprawne brzmienie wyrażeń w języku angielskim (aby słuchacze mogli najpierw sprawdzić swoją wiedzę), następnie poprawną odpowiedź, potem najczęściej popełniany błąd i objaśnienie.

„Rady native speakera” to idealna pozycja dla słuchaczy chcących mówić dobrze po angielsku oraz wszystkich tych, którzy interesują się zależnościami pomiędzy językiem polskim a angielskim.

Rady native speakera. Najczęstsze błędy Polaków mówiących po angielsku - audiobook od Matt Hammond możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć