ebook Uniwersytet
4.4 / 5.00 (liczba ocen: 13661) Ilość stron (szacowana): 408

Uniwersytet
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 17.90
wciąż za drogo?
17.90 zł
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł 20% rabatu
17.89 zł
22.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Piąty tom rewelacyjnej serii o zagubionej dziewczynie i dwóch seksownych braciach z miasteczka Fallen Crest. „Ta książka to początek nowej ery w literaturze New Adult/Young Adult. Jest pełna gniewu, namiętności, łamania zasad i bardzo, bardzo niegrzecznych badboyów. Nie będziecie mogły się oderwać!” – Agata Wołosik-Wysocka, „Niegrzeczne książki” – fanpage literacki

Nadchodzi czas zemsty…
Sam, Mason dołączają do Logana na tym samym uniwersytecie. Łączy ich wspólny wróg. Sebastian Park – przewodniczący bractwa prawdziwych drani.
Mason Kade stąpa po kruchym lodzie. Wie, że jest obserwowany przez innych zawodników. Nie oznacza to jednak końca wojny z Sebastianem. Musi być ostrożny – wystarczy jeden niewłaściwy ruch, aby stracić wszystko: karierę sportowca, wizerunek twardziela i Sam, na którą ten drań Park właśnie urządził polowanie.

Uniwersytet od Tijan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nie zaskoczę nikogo jeśli powiem, że dramy ciąg dalszy, która rozpoczęła się w czwartej części. Sam i Mason zmieniają uniwersytet na ten, do którego uczęszcza Logan. Ich relacje są dość napięte, ale jak wiadomo, mimo kilku spięć, potrafią trzymać się razem - zwłaszcza gdy chodzi o wspólną walkę z wrogiem. A jest im nie kto inny jak przewodniczący tajemniczego bractwa oraz król grupy, która znęca się nad innymi studentami - Sebastian Park. Jednak to nie wszystko, ponieważ Mason wpada w tarapaty, które mogą doprowadzić do katastrofy, a to powoduje utrudnienia na wojennej ścieżce z Sebastianem. Jedyną osobą, która może mu pomóc jest jego brat Logan. Czy bohater podjął się tego ryzyka by pomóc bratu?

Fallen Crest. Uniwersytet to powieść, która wciąga i wiedziałam, że będzie świetnie. Z resztą bracia zawsze mogą na siebie liczyć, mimo napiętej sytuacji. Myślę, że u nich się ustatkuje dopiero w ostatnim tomie - chociaż i tu miałabym pewne obawy o to. Na całe szczęście Logan i Sam postanawiają zrobić wszystko, aby pomóc Masonowi i w tajemnicy przed nim zaczynają działać. Za to uwielbiam Logana! I mam wrażenie, że to właśnie on stał się gwiazdą tej części.

Masona i Sam wciąż łączą silne relacje, więc tu nawet nie obawiałam się o tę miłość. Widać, że Tijan jest bardzo oddana tym bohaterom i uwielbia ich ponad życie (jak ja). Sam jest słodka i urocza, ale ma też drugie oblicze, które mi imponuje, więc to duży plus tej historii, że w jakiś sposób ci bohaterzy mniej lub bardziej się zmieniają.

Styl powieści, no cóż, nie zaskoczę nikogo jak powiem, że nie różni się od tego, który już zdążyłam poznać, lubię go. Czy jestem fankom serii? Oczywiście, że tak to bestseller. Czekam na kontynuację i idę sprawdzić czy jest już dostępna!

Ocena: 4+/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć