ebook Potrząśnij pudełkiem. Mała książka dla wielkich ludzi
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 11807) Ilość stron (szacowana): 136

Potrząśnij pudełkiem. Mała książka dla wielkich ludzi
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 19.74
wciąż za drogo?
19.74 zł Lub 17.77 zł
21.90 zł
18.10 zł
30.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Kiedy ostatnio zrobiłeś coś po raz pierwszy?

Posyłamy nasze dzieci do szkoły i z obsesją obserwujemy ich oceny, zachowania oraz umiejętność dopasowania się do otoczenia.

Szukamy nowego pracownika i mamy nadzieję znaleźć kogoś, kto ma ogromne doświadczenie, skończył najlepszą uczelnię i wie, jak unikać porażek. Chcemy w coś zainwestować i szukamy firmy, która miała świetne wyniki w zeszłym kwartale, nie zastanawiając się nad tym, jakie są jej plany na przyszłość. Dlaczego więc dziwimy się, gdy wszystko się psuje?

Nasza gospodarka nie jest statyczna, lecz my zachowujemy się, jakby tak było. Twoja pozycja w świecie zależy od tego, jak bardzo jesteś skłonny do prowokowania i inicjowania, a także od tego, jaką naukę wyniosłeś z wydarzeń, które sam wywołałeś. W świecie, który wciąż się zmienia, kluczowe znaczenie ma Twoja umiejętność wyciągania wniosków.

Potrząśnij pudełkiem. Mała książka dla wielkich ludzi to manifest, który mówi o rzeczy rzadko spotykanej, a jednocześnie wyjątkowo cennej. Ta książka zmusza Cię do tego, żebyś przestał czekać na mapę i sam zabrał się za jej kreślenie. Wiesz, jak to się robi, robiłeś to już wcześniej, ale gdzieś po drodze ktoś przekonał Cię, żebyś sobie odpuścił.

Potrzebujemy Twoich pomysłów, marzeń i Twojego udziału.
Pospiesz się.

Potrząśnij pudełkiem. Mała książka dla wielkich ludzi od Seth Godin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Ciekawa książka o rzadko spotykanej umiejętności .. Nie uczą jej w szkole, cieżko doświadczyć jej na studiach .. Według autora 99 % ludzi nie posiada tej umiejętności .. O czym mowa ?? Sięgnij po tą małą książkę dla wielkich ludzi :) Serdecznie polecam :)

Warto zerknąć