ebook Władcy czasu - audiobook
3.8 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4561) Ilość stron (szacowana): 512

Władcy czasu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.93
Audiobook - polecana oferta: 37.43
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
37.43 zł Lub 33.69 zł
42.90 zł
49.90 zł
49.90 zł Lub 44.91 zł
34.93 zł
38.25 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Władcy czasu, to kolejna, trzecia i niestety ostatnia część bestsellerowej serii Cisza Białego Miasta autorstwa Evy Garcia Saenz de Urturi. Wszystko ma swój koniec, niestety doskonałe książki też muszą mieć swój finał.

Fabuła:

Vitoria, rok 1192

Wypełnienie powierzonej przez króla Nawarry Sancho IV Mądrego misji zajmuje hrabiemu don Vela dwa lata. To długi czas nieobecności w domu. Kiedy hrabia powraca wreszcie do swoich bliskich, dowiaduje się, że jego brat poślubił jego narzeczoną - hrabiankę Onnecę de Maestu.

Vitoria, rok 2019

Ukrywający się pod pseudonimem Diego Veilzaz, nieznany nikomu dotąd autor, publikuje powieść historyczną, zatytułowaną Władcy czasu. Książka staje się bestsellerem, i wydaje się, że umiejscowienie jej akcji w średniowiecznej Vitorii było strzałem w dziesiątkę.

Tym razem śledczy Unai López de Ayala – Kraken musi podołać rozwiązania sprawy związanej z zabójstwami, które sprawca popełnia zgodnie modus operandi wywodzącym się z czasów średniowiecznych. Policjant ustala, że morderca imituje swoje czyny dokładnie na takie, jakie zostały opisane w powieści Diego Veilzaz – Władcy czasu: jedna z ofiar zostaje otruta proszkiem z hiszpańskiej muchy, dwie ze swoich ofiar zamurowuje żywcem, zaś kolejną zamyka w beczce wraz z psem, kotem, kogutem i żmiją a następnie topi w rzece. Idąc tropem z książki, Kraken odkrywa, że ma ona wiele wspólnego z jego osobistym życiem i jego przeszłością. Prowadząc drobiazgowe śledztwo dociera do wieży Nograro, która okazuje się ufortyfikowanym donżonem, który zamieszkiwany jest przez dziedzica rodu. Inspektor odkrywa, że główny podejrzany w tej sprawie jest chory na dysocjacyjne zaburzenie osobowości.

Jeśli zaintrygowały Cię wcześniejsze śledztwa prowadzone przez śledczego Krakena i poszukujesz odpowiedzi na pytania, które pod dwóch tomach rewelacyjnej serii zostały w Twojej głowie, koniecznie sięgnij po e-booka Władcy czasu. W nim znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i staniesz się świadkiem kolejnej, niezmiernie mrocznej i osadzonej w baskijskich klimatach sprawy. 

Rekomendacje: 

Autorka uzależniła mnie od swej twórczości, tak bardzo, że moje czytelnicze rządze domagają się kolejnych losów Krakena! Pomysłowość Pisarki nie zna granic, zatem należy żywić nadzieję, iż ożywi swój pisarski pokład talentu, rozlewając go na kolejną część baskijskiej serii.-Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Czytelnik łatwo daje się wciągnąć w specyficzną literacką grę, z przyjemnością odnajduje analogie między poszczególnymi bohaterami i odkrywa ich kolejne tajemnice. Zakończenie jest nieprzewidywalne i dość rzadko spotykane w kryminałach, ale idealnie wpisuje się w formułę tej części. - Kasia Sosnowicz - Sieczyta

Audioboka Władcy czasu wysłuchasz w rewelacyjnej interpretacji Adama Baumana

Władcy czasu - audiobook od Eva Garcia Saenz de Urturi możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć