ebook Nic o mnie nie wiesz - audiobook
3.46 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3520) Ilość stron (szacowana): 512

Nic o mnie nie wiesz - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 24.90
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
39.90 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-30% 24.90 zł Lub 22.41 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
39.90 zł
35.91 zł
Inne proponowane

Thriller psychologiczny dla fanów „Wielkich kłamstewek” i „Zaginionej dziewczyny”. Rebecca i Paul to kochające się małżeństwo z wieloletnim stażem. Mają przytulny dom w spokojnej okolicy, spełniają się zawodowo i ufają sobie bezgranicznie. Ale wszystko, co dobre, musi się kiedyś skończyć, zwłaszcza gdy uwikłane jest w gąszcz kłamstw i tajemnic…

Po dwudziestu latach wspólnego życia kłamstwa i tajemnice z wyniszczającą siłą zaczynają trawić ich szczęśliwy związek. Uzależniona od opiatów Rebecca niespodziewanie zostaje zwolniona z pracy, a Paul w ramionach innej kobiety odreagowuje stres po utracie swojej firmy. Rozkoszna przygoda na boku szybko jednak zamienia się w koszmar, bo zazdrosna kochanka z coraz większą zuchwałością prześladuje Paula i jego żonę.
Rebecca w obawie, że mąż chce ją porzucić, obmyśla misterny plan, który ma pokrzyżować mu szyki. Rozpoczyna się nieprzewidywalna i pełna intryg gra, z której nikt nie może wyjść zwycięsko.
Napięcie od pierwszej do ostatniej strony oraz nieprzewidywalni bohaterowie, a w tle zemsta, obsesja i zbrodnia… Ten intensywny i szokujący thriller jest opowieścią o tym, że nawet idealne małżeństwa skrywają mroczne sekrety.

Nic o mnie nie wiesz - audiobook od E.G. Scott możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć