ebook Przyjaciel człowieka - audiobook
3.46 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 557)

Przyjaciel człowieka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.90
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
-30% 27.90 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
29.13 zł 20% rabatu
34.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Mistrz krótkiej formy literackiej – Andrzej Pilipiuk – powraca do swoich fanów z nowym zbiorem opowiadań. Ten audiobook przeniesie Cię w rewelacyjnie wykreowane i porywające Światy Pilipiuka. Cztery opowiadania, które przedstawiają cztery portrety człowieczej natury.

Wojna, Zaraz, Głód i Śmierć to największy koszmar każdego człowieka. Zarazem to koszmar stworzony i rozesłany po świecie właśnie przez niego, człowieka, który tak bardzo ich się obawia. Czy chcesz podążyć śladem każdego z nich? Być może, któryś z tej czwórki jest odbiciem Twojej osobowości? Zajrzyj i przekonaj się...

Wojna ukaże Ci doktora Skórzewskiego, którego uniewinnił sam Adolf Hitler. A ten, w dowód wdzięczności dołączył do tajnej, nazistowskiej ekspedycji naukowej.

W Zarazie dostrzeżesz jak doskonale radzi sobie ona z niszczeniem znanego Ci świata, ale zarazem na jego zgliszczach tworzy zalążki tego nowego – obcego i całkiem nieznanego.

Głód – czy kiedykolwiek doświadczyłeś tego uczucia? Istnieją różne jego oblicza, głód jedzenia, ale też głód wiedzy. Oba w niesłychanie szybki sposób potrafią zmusić człowieka do nieobliczalnych i niosących tragiczne skutki kroków.

Śmierć pokaże Ci, że człowiek nigdy nie powinien próbować zbliżać się do świata umarłych. Próby przekroczenia cienkiej granicy między tymi światami, mogą człowieka kosztować największą cenę.

Andrzej Pilipiuk kolejnym zbiorem opowiadań, w którym kreuje swoje światy, pokazuje, że horyzonty jego wyobraźni są bardzo szerokie a wspomniana wyobraźnia jest nieograniczona. Inteligencja, pomysłowość i oczywiście humor to, dewiza tego autora.

Audiobooka Przyjaciel człowieka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Macieja Kowalika. 

Przyjaciel człowieka - audiobook od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć