ebook Matryca. Jak DNA programuje nasze życie
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 597) Ilość stron (szacowana): 352

Matryca. Jak DNA programuje nasze życie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 38.76
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
38.76 zł Lub 34.88 zł
42.42 zł
49.90 zł
49.90 zł Lub 44.91 zł
38.81 zł
39.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

W „Matrycy” profesor Robert Plomin, pionier genetyki behawioralnej, czerpiąc z naukowego dorobku całego życia, argumentuje, że DNA jest najważniejszym czynnikiem modelującym to, kim jesteśmy. Nasze rodziny, szkoły i środowisko są ważne, ale nie wpływają na nas w takim stopniu, co geny. To dlatego, dowodzi Plomin, nauczyciele i rodzice, zamiast próbować popychać dzieci w różnych kierunkach, powinni zaakceptować je takimi, jakimi są. Nawet wybierane przez nas otoczenie i wydarzenia odciskające na nas największe piętno, od rozwodu po uzależnienia, do pewnego stopnia wynikają z naszych genetycznych predyspozycji. Dzięki rewolucji DNA już niedługo na podstawie samego kodu genetycznego od momentu urodzenia będziemy w stanie przewidzieć, kim staniemy się w przyszłości.

Rekomendacje e-booka Matryca. Jak DNA programuje nasze życie:

„Prowokująca i dająca do myślenia nowa pozycja” – Daily Mail

„Matryca Plomina – to najbardziej bezpośrednia i bezkompromisowa książka w tym temacie już teraz ma zadatki na współczesnego klasyka” – Boston Review

Matryca. Jak DNA programuje nasze życie od Robert Plomin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć