ebook Spod kozetki: O pewnym psychiatrze i jego najdziwniejszych przypadkach - audiobook
3.75 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2311)

Spod kozetki: O pewnym psychiatrze i jego najdziwniejszych przypadkach - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.33
Audiobook - najniższa cena: 34.31
wciąż za drogo?
UpolujEbooka.pl #Instagram
UpolujEbooka.pl #Instagram
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
34.31 zł
39.90 zł
Inne proponowane

Prawdziwe historie potrafią zdumiewać bardziej niż fikcja Gary Small przez trzydzieści lat wybitnej kariery psychiatrycznej widział już wszystko. Teraz uchyla drzwi swojego gabinetu, by podzielić się opowieściami o najbardziej intrygujących pacjentach.

Spod kozetki to historie – nierzadko zabawne, czasami tragiczne, ale zawsze interesujące – najbardziej frapujących przypadków: kobiety stawającej nago w centrum miasta na głowie czy mężczyzny przeświadczonego, że jego penis się kurczy. Nie zabraknie też histerycznej ślepoty, psychotycznych ataków miłosnych fantazji, mdlejących uczennic czy prób autoamputacji.

To wyjątkowa okazja – utrzymana w duchu bestsellerowych publikacji Olivera Sacksa – do przyjrzenia się niezwykłym wyskokom naszego mózgu.

Niezwykle rzetelnie, a jednocześnie lekko i błyskotliwie napisana książka harwardzkiego psychiatry. Nie unikając autoironii i dystansu do samego siebie autor z precyzją, szacunkiem i realizmem opisuje swoje doświadczenia w pracy z pacjentami. Gary Small jest w tej książce niczym doktor House psychiatrii – szuka, diagnozuje, nie poddaje się i pomaga. Jego opowieści fascynują i jednocześnie sprawiają, że otwieramy się na wiedzę i odważamy się porzucić mity i lęki, które narosły wokół psychiatrii, chorób psychicznych i psychoterapii.

Spod kozetki: O pewnym psychiatrze i jego najdziwniejszych przypadkach - audiobook od Gary Small, Gigi Vorgan możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć