ebook Jeszcze może załopotać. Opowiadanie ze świata Meekhanu
4.24 / 5.00 (liczba ocen: 63)

Jeszcze może załopotać. Opowiadanie ze świata Meekhanu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 5.14
7.35 złpremium: 4.74 zł Lub 4.74 zł
5.14 zł Lub 4.63 zł
6.71 zł Lub 6.04 zł
7.90 zł
7.90 zł
6.72 zł
7.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Opowiadanie ze zbioru „Opowieści z meekhańskiego pogranicza”. Mocna proza. Wzbudza emocje, które potrafią skruszyć serce największego twardziela.

Armia Se-kochlandzkich koczowników Yawenyra przybyła pod stolicę Imperium. Z wieloma batalistami, katapultami, wieżami oblężniczymi, inżynierami, wyspecjalizowanymi grupami do szturmu murów i blisko stutysięcznym wojskiem jest w pełni przygotowana do oblężenia i zniszczenia Meekhanu. W jego obronie staje cesarz Kregan-ber-Arlens z armią meekhańczyków w sile nieco ponad osiemdziesięciu tysięcy. Mimo ogromnej przewagi wroga nie zamierzają się ugiąć i poddać, lecz walczyć do ostatniego tchu i człowieka, żeby obronić Imperium. Zapowiada się wielka wojna. Największa w dziejach Imperium, o której będzie się mówić przez wiele pokoleń.

Jeszcze może załopotać. Opowiadanie ze świata Meekhanu od Robert M. Wegner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    WEGNER ! Nic dodać nic ująć. Świetny w powiesciach z cyklu i jeszcze lepszy w krótkich formach. Najlepszy moim zdaniem autor fantasy w Polsce. Ten kawałek zywcem wyjęty ze Zbaraza lub Trembowli. Po prostu mistrzostwo formy, tresci i nastroju. W sali 0d 1 do 10 - 12!. Polecam !

Warto zerknąć