ebook Jeszcze może załopotać. Opowiadanie ze świata Meekhanu
4.25 / 5.00 (liczba ocen: 64)

Jeszcze może załopotać. Opowiadanie ze świata Meekhanu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 6.71
Audiobook - najniższa cena: 9.99
7.35 złpremium: 4.74 zł Lub 4.74 zł
-15% 6.71 zł Lub 6.04 zł
6.72 zł Lub 6.05 zł
7.90 zł
7.90 zł
6.48 zł
7.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Opowiadanie ze zbioru „Opowieści z meekhańskiego pogranicza”. Mocna proza. Wzbudza emocje, które potrafią skruszyć serce największego twardziela.

Armia Se-kochlandzkich koczowników Yawenyra przybyła pod stolicę Imperium. Z wieloma batalistami, katapultami, wieżami oblężniczymi, inżynierami, wyspecjalizowanymi grupami do szturmu murów i blisko stutysięcznym wojskiem jest w pełni przygotowana do oblężenia i zniszczenia Meekhanu. W jego obronie staje cesarz Kregan-ber-Arlens z armią meekhańczyków w sile nieco ponad osiemdziesięciu tysięcy. Mimo ogromnej przewagi wroga nie zamierzają się ugiąć i poddać, lecz walczyć do ostatniego tchu i człowieka, żeby obronić Imperium. Zapowiada się wielka wojna. Największa w dziejach Imperium, o której będzie się mówić przez wiele pokoleń.

Jeszcze może załopotać. Opowiadanie ze świata Meekhanu od Robert M. Wegner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    WEGNER ! Nic dodać nic ująć. Świetny w powiesciach z cyklu i jeszcze lepszy w krótkich formach. Najlepszy moim zdaniem autor fantasy w Polsce. Ten kawałek zywcem wyjęty ze Zbaraza lub Trembowli. Po prostu mistrzostwo formy, tresci i nastroju. W sali 0d 1 do 10 - 12!. Polecam !

Warto zerknąć