ebook Policjanci: W boju: Najgroźniejsze akcje i ich konsekwencje
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Policjanci: W boju: Najgroźniejsze akcje i ich konsekwencje
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.80
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
32.00 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
27.90 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
20.80 zł
24.32 zł
27.20 zł
27.20 zł
32.00 zł
Inne proponowane

Jakie konsekwencje ma praca na pełnej adrenalinie? Ile prawdy jest w stereotypach dotyczących policjantów? Jak cienka jest bariera, którą każdego dnia można przekroczyć? Trzecia część znakomitych „Policjantów”. Tym razem Katarzyna Puzyńska opisuje pracę policyjnych antyterrorystów.

Granaty, karabiny, broń krótka, desanty ze śmigłowca, szturmowanie budynków. Policyjnym antyterrorystom zlecane jest zatrzymywanie najgroźniejszych i najbardziej okrutnych przestępców. Strzelaniny, wojny gangów, zamachy, odbijanie zakładników to ich żywioł. Codzienne mordercze treningi przygotowują ich do tego, żeby stawić czoło najgorszemu.
Tymczasem w domu czeka żona. Pełna niepokoju, bo przecież mąż może nie wrócić z akcji. Jak swoją służbę widzą policjanci? Jak postrzegają ją ich partnerki? Odważysz się wejść w świat policyjnych komandosów?

O Autorce:
KATARZYNA PUZYŃSKA – psycholog i autorka bestsellerowej sagi kryminalnej o Lipowie w kolejnych rozmowach z policjantami. Tym razem ukazuje funkcjonariuszy, dla których codziennością są sytuacje ekstremalne.

Kupując tę książkę, wspierasz rodziny funkcjonariuszy, którzy słowa roty ślubowania wypełnili do końca. Autorka połowę swojego honorarium przekazuje na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Policjanci: W boju: Najgroźniejsze akcje i ich konsekwencje od Katarzyna Puzyńska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć