ebook Przejdź przez wodę, krocz przez ogień - audiobook
3.38 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 247)

Przejdź przez wodę, krocz przez ogień - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 21.39
Audiobook - najniższa cena: 24.68
32.90 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-24% 24.68 zł Lub 22.21 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
26.32 zł
27.59 zł
29.61 zł
32.90 zł
Inne proponowane

Pierwsza część „Czarnej Trylogii” ze sztokholmską lekarką Teklą Berg w roli głównej. Zło jest jak piąty żywioł… Czy będzie w stanie mu się przeciwstawić kobieta, która – co prawda – nie boi się podejmować bezkompromisowych decyzji, ale obarczona jest niewyjaśnionym zaginięciem swego ukochanego brata, oraz fotograficzną pamięcią, która zamiast być atutem, przysparza jej coraz więcej kłopotów?

Tekla Berg jest lekarzem w sztokholmskim szpitalu. Odważna, niekiedy kontrowersyjna w metodach leczenia, doskonale radzi sobie w pracy pod presją. Nie boi się podejmować śmiałych decyzji, mimo że te mogą potencjalnie zagrozić jej karierze. Tekla ma też dwie tajemnice – nękającą ją fotograficzną pamięć, którą kontroluje starannie wymierzanymi dawkami amfetaminy, i ukochanego brata, który zaginął i nikt nie potrafi tego wyjaśnić.
Gdy w mieście wybucha budynek mieszkalny, Tekla dociera na miejsce katastrofy jako jedna z pierwszych. Prawdopodobnie był to atak terrorystyczny. Rannym, któremu pomaga lekarka, jest mężczyzna z rozległymi poparzeniami ciała i twarzy. Być może to jeden z terrorystów. Jednak nie to najbardziej niepokoi Teklę. Mężczyzna wydaje się dziwnie znajomy i wywołuje lawinę najgorszych wspomnień…

Przejdź przez wodę, krocz przez ogień - audiobook od Christian Unge możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć