ebook Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie II
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 5558) Ilość stron (szacowana): 216

Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie II
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.95
wciąż za drogo?
-9% 19.95 zł Lub 17.96 zł
39.90 zł
19.95 zł
-8% 21.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

W gąszczu milionów witryn WWW znajdujących się w sieci jest również i Twoja. Co należy zrobić, aby użytkownicy sieci korzystali akurat z niej, a nie z innych? Odpowiednie wypozycjonowanie strony w wyszukiwarkach jest niezwykle ważne, ale nie stanowi jedynego rozwiązania. Równie ważne, jeśli nie ważniejsze, jest takie jej zaprojektowanie i przygotowanie witryny, aby odwiedzające ją osoby nie zostały przytłoczone nadmiarem funkcji nawigacyjnych, dziesiątkami akapitów czy też mnóstwem nie do końca potrzebnych elementów graficznych. Należy zaprojektować witrynę tak, aby korzystanie z niej było intuicyjne i łatwe.

W kolejnym wydaniu doskonałej książki "Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych" znajdziesz wskazówki, dzięki którym projektowane przez Ciebie witryny WWW będą spełniały podstawowe wymaganie większości użytkowników internetu -- będą przejrzyste, czytelne i łatwe w nawigacji. Nauczysz się projektować strukturę witryny, opracowywać logiczny schemat nawigacji i przygotowywać elementy graficzne, które będą uatrakcyjniać stronę, a nie odwracać uwagę użytkownika od jej treści. Dowiesz się także, jak stosować kaskadowe arkusze stylów i radzić sobie z często absurdalnymi zachciankami szefów i klientów.

  • Specyfika przedstawiania informacji na stronach WWW
  • Dzielenie strony na elementy funkcjonalne
  • Projektowanie schematów i mechanizmów nawigacyjnych
  • Planowanie odpowiedniego układu strony głównej
  • Uwzględnianie grupy docelowej przy projektowaniu witryny
  • Testowanie funkcjonalności i działania witryny
  • Zastosowanie stylów CSS

Chcesz, aby Twoje witryny zagościły w folderze Ulubione u setek użytkowników sieci? Nic prostszego -- wykorzystaj znajdujące się w tej książce porady.

Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie II od Steve Krug możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    To jedna z tych książek, które przeczytać powinien każdy początkujący projektant witryn internetowych, żeby móc tworzyć projekty przejrzyste i wygodne dla użytkowników. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że książka została opublikowana już jakiś czas temu, więc w kwestii samych interfejsów - nie są uwzględnione najnowsze trendy i badania. Jest to jednak bardzo mocna pozycja, która uczy pewnego stylu myślenia.

Warto zerknąć