ebook Tyson Fury. Bez Maski. Autobiografia
3.91 / 5.00 (liczba ocen: 704)

Tyson Fury. Bez Maski. Autobiografia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.40
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
37.19 złpremium: 20.00 zł Lub 20.00 zł
29.90 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
24.40 zł
25.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Szczera, zaskakująca i szokująca historia jednego z najlepszych pięściarzy świata!

Przyszedł na świat, ważąc ledwie 450 gramów. Lekarze dawali mu jeden procent szans na przeżycie. 14 lat później mierzył już niemal dwa metry, a rywale uciekali, gdy tylko zobaczyli go na ważeniu. Kiedy zdobył tytuł mistrza świata wydawało się, że osiągnął swój wymarzony cel. Nie miał pojęcia, że dopiero teraz zmierzy się z najtrudniejszym przeciwnikiem.

Depresja, a wraz z nią kolejne omeny: alkohol, narkotyki i myśli samobójcze. Był „Królem Cyganów”, który sensacyjnie położył kres erze braci Kliczko, a w kilka miesięcy stał się 180-kilogramowym wrakiem człowieka. Był o krok od skończenia ze sobą, ale również z tej walki wyszedł zwycięsko.

W tej szokującej autobiografii Tyson Fury opowiada, jak tego dokonał. Ale nie tylko. Zdradza, co działo się w szatni przed i po walce z Wilderem, kto próbował go przekręcić podczas turnieju w Polsce i jak to możliwe, że pojedynek z Kliczką rozegrał się tak naprawdę w saunie. Najlepszy bokser naszych czasów zrzuca swoją maskę. Sprawdź, co się pod nią kryje!

Tyson Fury. Bez Maski. Autobiografia od Tyson Fury możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć