ebook Idealna żona - audiobook
4.06 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 14228)

Idealna żona - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.45
Audiobook - najniższa cena: 27.93
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
39.90 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
27.93 zł Lub 25.14 zł
42.90 zł
Inne proponowane

Ci czytelnicy, którzy po lekturze Idealnego małżeństwa dodali ten audiobook na listę swoich bestsellerów, mogą ponownie czuć się usatysfakcjonowani. Spod pióra Belle Kimberly wyszedł całkiem nowy i równie pasjonujący thriller psychologiczny zatytułowany Idealna żona.

Fabuła:

Zmienione przez brutalnego męża w piekło życie Beth doprowadza do tego, że ta zmuszona jest do nieustannej ucieczki. Kobieta ukrywa się pod zmienionym nazwiskiem i wyglądem. Ciągle musi także zmieniać swoje miejsce zamieszkania. Nie może pozwolić sobie na to, aby jeden malutki błąd doprowadził na jej ślad dręczącego ją psychicznie i fizycznie męża.

W tym samym czasie, w miejscowości oddalonej o kilkaset kilometrów od nowej kryjówki Beth, do domu z wyjazdu służbowego powraca Jeffrey. Przerażony odkrywa, że jego żona Sabine zniknęła. Zszokowany mężczyzna próbuje skontaktować się z Sabine telefonicznie, jednak ta nie odbiera połączeń. Przeczuwając, że z żoną mogło stać się coś złego i najprawdopodobniej padła ofiarą przestępstwa, kontaktuje się z bliźniaczą siostrą Sabine, której nie darzy sympatią. Jednak teraz nieważne są wzajemne animozje, najważniejsze jest znalezienie odpowiedzi na pytanie: gdzie jest Sabine? Jednak wcale nie jest to proste, lawina kłamstw komplikuje sprawę. Wszystko wskazuje na to, że do celu może doprowadzić powiązanie losów obu kobiet: Beth i Sabine i natychmiastowe ustalenie, co łączy obie kobiety?

Jeśli poszukujesz audiobooka, który zaangażuje Cie na tyle, że będziesz w stanie zapomnieć o otaczającym Cię świecie, to Idealna żona jest najlepszy wyborem. To elektryzująca historia z rodzaju tych nieodkładalnych.

Audiobooka Idealna żona wysłuchasz w doskonałej interpretacji Anny Szymańczyk. 

Idealna żona - audiobook od Kimberly Belle możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć