ebook Nimfomanka
3.69 / 5.00 (liczba ocen: 513)

Nimfomanka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 16.45
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
29.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
16.45 zł
21.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Desperackie pragnienie bliskości i głód przygodnego seksu odebrały jej wszystko. A jednak wciąż walczy o godność i miłość… „Wybitna powieść o kobiecie uzależnionej od seksu. Potężna dawka emocji. Czytajcie! Będziecie zaskoczeni!” – Patrycja Strzałkowska

„Przygryzam usta i rozglądam się nerwowo. Pragnienie seksu robi się tak przemożne, że z trudem oddycham. Jakby coś usiadło na mojej klatce piersiowej i coraz mocniej mnie przyduszało. Jakby posiadła mnie jakaś zmora…”

Anita jest uzależniona od seksu. Stacje benzynowe, bary, męskie toalety – każde miejsce jest dobre, żeby poderwać faceta. A oni prawie nigdy nie odmawiają. Od lat żyje na krawędzi. Z czasem traci wszystko: syna, dom i każdą kolejną pracę. Rozpaczliwie pragnie bliskości, ale nie potrafi nikogo przy sobie zatrzymać. Palący głód seksu sprawia, że wszystko inne przestaje się liczyć…
SONIA ROSA to pseudonim literacki znanej polskiej pisarki. Historia opowiedziana w NIMFOMANCE nie jest prawdziwa. W każdym razie nie cała…

Nimfomanka od Sonia Rosa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Chcesz sięgnąć dna? Chcesz zobaczyć jak tam jest? Opowieść jest tak namacalna, że pogrążasz się razem z bohaterką. Raj plącze się z piekłem, już nie wiadomo gdzie zaczyna się ekstaza, a kończy udręka. Normalność to flesz, wszystko inne jest destrukcją. Czy jest jeszcze na świecie pomocna dłoń? Czy są jakieś siły, by zawalczyć o siebie? Genialne!Ocena: 5/6
©Opowiedziane.pl
Ostatnio mamy wysyp książek z tzw. literatury erotycznej. To sztuka napisać książkę z tego zakresu, żeby nie była ani wulgarna ani obrażająca. Nimfomanka to bardziej powieść psychologiczna o uzależnieniu z mocnymi scenami erotycznymi. Zapraszam na nowy wpis.

Mój nałóg i moje przekleństwo.

Znacie to? Jak facet uprawia seks co chwila z inną kobietą - to lovelas, Ale jak to robi kobieta to jest na nią już inna brzydka nazwa. Faceci mogą, a kobiety nie?

Nimfomanka - takie zabawne słowo... Większość facetów, słysząc je, ironicznie się uśmiecha. Niektórzy żartują, że spotkanie takiej kobiety byłoby spełnieniem ich najskrytszych marzeń. Nie potrafią sobie tylko wyobrazić, ile bólu kryje się w duszy tej, która nie potrafi zapanować nad swoim ciałem...

Kim jest Anita? Obecnie to ponad czterdziestoletnia kobieta, uzależniona od seksu. Dla niej każde miejsce jest dobre, a bez zaliczenia kolejnego faceta czuje się jak narkoman na głodzie. Przez swoje zachowanie straciła już wiele: rodzinę, syna, kolejne prace. Nie umie żyć w związku, zatrzymać przy sobie mężczyzny, od lat próbuje odbić się od dna i zacząć od nowa. I nie daje sobie z tym rady... Praca, znajomi, rodzina - nic się nie liczy i nikogo, ani niczego nie umie zatrzymać przy sobie na dłużej. Jak tylko poczuje głód seksu nie ma dla niej ratunku. Mamy też możliwość poznać dzieciństwo i młodość Anity i sami sobie wyrobić zdanie na temat jej temat, starać się ją zrozumieć. W książce znajdziecie opisy ostrego seksu, jest go dużo, ale sama historia ma ręce i nogi (a nie jak niektóre znane bestsellery erotyczne).

F52.7 to w kwalifikacji chorób psychicznych sygnatura oznaczająca moje piętno. Hiperlibidemia, erotomania bądź - bardziej kolokwialnie - nimfomania to właśnie przypadłość, z którą żyję.

Dobrych erotyków jest jak na lekarstwo. Nimfomanka ma w sobie to COŚ, co stawia ją wysoko na mojej prywatnej liście książek. Muszę jednak ostrzec, że sceny są (jak to w erotyku ma być), ale jest też bardzo mocno rozwinięty wątek walki kobiety z uzależnieniem. Seks też może uzależnić jak co najmniej alkohol i wyjście z nałogu nie jest proste ani łatwe. Myślę, że książka znajdzie swoich odbiorów, na pewno jest to dobra pozycja na dyskusję na temat erotyki i seksualności kobiet. Historia Anity wstrząsa czytelnikiem na każdym poziomie, podczas czytania o jej dzieciństwie, młodości a także o jej podbojach teraz już po czterdzistcetce. Nimfomanka to bardzo mocna opowieść o kobiecie, która pragnie przede wszystkim bliskości i chce ją uzyskać przez nienasycony głód seksu. Książka zapisała się w mojej pamięci, być może wrócę kiedyś do niej, ale wtedy chciałabym przeczytać ją w ciszy i w spokoju. Jako matka, nie miałam tej chwili dla siebie, myślę, że wtedy odbiór byłby inny. Walka z każdym uzależnieniem jest bardzo trudna i ciężka, nie ma znaczenia czy jest to alkohol, narkomania, lekomania czy właśnie seks. Wszystko niszczy i tylko od siły wewnętrznej osoby i samozaparcia zależy czy czy walka będzie wygrana. Jeśli komuś nie przeszkadzają sceny seksu w książce, lubi też powieści psychologiczne to ta książka na pewno się spodoba.

Czytałam kiedyś w sieci wyznanie uzależnionej od seksu kobiety, która twierdziła, że podczas tygodniowego urlopu miała ponad stu facetów... Wiem, obłęd. Ale przecież właśnie tym jest całe moje życie - obłędem.

Książka napisana jest pod pseudonimem, mam swój typ, kim może być Sonia Rosa, ale to zostawię już dla siebie.

Ocena: 5/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć