ebook Przejdź przez wodę, krocz przez ogień
3.31 / 5.00 (liczba ocen: 292)

Przejdź przez wodę, krocz przez ogień
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.90
Audiobook - najniższa cena: 21.90
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
21.90 zł
24.35 zł 20% rabatu
24.68 zł Lub 22.21 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
25.66 zł
26.38 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Pierwsza część „Czarnej Trylogii” ze sztokholmską lekarką Teklą Berg w roli głównej. Zło jest jak piąty żywioł… Czy będzie w stanie mu się przeciwstawić kobieta, która – co prawda – nie boi się podejmować bezkompromisowych decyzji, ale obarczona jest niewyjaśnionym zaginięciem swego ukochanego brata, oraz fotograficzną pamięcią, która zamiast być jej atutem, przysparza jej coraz więcej kłopotów?

Tekla Berg jest lekarzem w sztokholmskim szpitalu. Odważna, niekiedy kontrowersyjna w metodach leczenia, doskonale radzi sobie w pracy pod presją. Nie boi się podejmować śmiałych decyzji, mimo że te mogą potencjalnie zagrozić jej karierze. Tekla ma też dwie tajemnice – nękającą ją fotograficzną pamięć, którą kontroluje starannie wymierzanymi dawkami amfetaminy, i ukochanego brata, który zaginął i nikt nie potrafi tego wyjaśnić.
Gdy w mieście wybucha budynek mieszkalny, Tekla dociera na miejsce katastrofy jako jedna z pierwszych. Prawdopodobnie był to atak terrorystyczny. Rannym, któremu pomaga lekarka, jest mężczyzna z rozległymi poparzeniami ciała i twarzy. Być może to jeden z terrorystów. Jednak nie to najbardziej niepokoi Teklę. Mężczyzna wydaje się dziwnie znajomy i wywołuje lawinę najgorszych wspomnień…

Przejdź przez wodę, krocz przez ogień od Christian Unge możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dyskutować o książkach na żywo? Cudowne uczucie. Bardzo dawno nie miałam takiej okazji, głównie ze względu na brak czasu. A dzisiaj posłuchałam innych, porozmawiałam... świat realny to jednak świat realny.

To kryminał, w którym główną bohaterką jest lekarka że sztokholmskiego szpitala. Nie mogłam się od niej oderwać. Mam ostatnio szczęście do takich książek. Tekla skradła moje serce i czekam na dalszy ciąg... Z niecierpliwością.

Ocena: 5/6
©Rudym Spojrzeniem
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć