ebook Tron prawdy
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 7373) Ilość stron (szacowana): 424

Tron prawdy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.93
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
20.93 zł 20% rabatu
22.18 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Lektura dla fanów dark romance. Drugi tom pełnej tajemnic i zwrotów akcji historii uzależniającej miłości. Sprawdźmy, jak potoczyły się losy bohaterów „Korony kłamstw”.

Porywający dark romance pełen zwrotów akcji i skrajnych emocji.

Elle jest w niebezpieczeństwie. Porwana przez Grega nie wie, co ją czeka. W jego oczach widzi tylko opętanie i szaleństwo, które zaczynają ją coraz bardziej przerażać. Musi pogodzić się z myślą, że nikt jej już nie odnajdzie. Ani David, ani ojciec. Ani nawet Penn.
Penn nie może znieść myśli, że Elle nie chce go znać. Zapętlił się w sieci kłamstw i oddałby teraz wszystko, żeby tylko móc powiedzieć jej prawdę. Musi odnaleźć dziewczynę za wszelką cenę. Tylko czy prawda wystarczy, aby móc odbudować jej zaufanie? I czy w ogóle jest szansa, że jeszcze ją zobaczy?"

Tron prawdy od Pepper Winters możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Naiwnie myślałam, że dno absurdu i żenady autorka osiągnęła już w pierwszym tomie. Niestety już na początku drugiego okazało się, że Winters uważa swoich czytelników jak i główną bohaterkę za skończonych debili. Nagle okazało się, że to wybawca Elle jest jej kochankiem, którego ona nie rozpoznała......Przez trzy lata nieustannie rozpamiętywała każde jego słowo, każdy dotyk i każdy pocałunek.....a kiedy się zjawił, to go nie poznała........Jak nie nazwać takiej bohaterki idiotką? Jak uwierzyć, że autorka tworząc takie bezsensowne sytuacje szanuje swojego czytelnika i jego inteligencję? W opinii o poprzedniej części napisałam, że jest to książka dla miłośniczek Grey'a. Teraz okazało się, że sama autorka chyba się Grey'a naczytała lub naoglądała. Co nie zmienia faktu, że przykucie głównej bohaterki łańcuchem do kominka wzbudziło u mnie niepohamowany, pusty śmiech, chociaż zapewne autorka liczyła na wzbudzenie nieco innych emocji.......
    Być może ktoś autorce przetłumaczył ze zrozumieniem, że jej opisy erotycznych igraszek są żenujące, bo w tym tomie postawiła też na akcję. Być może chciała dać do zrozumienia, że oprócz żenujących romansów umie napisać także powieść obyczajową. Niestety to też poległo na całej linii. Znowu mamy bezsensowne i bezużyteczne przemyślenia głównej bohaterki, a na dokładkę w podobnym stylu opowieść jej kochanka. W kółko omawiane są te same historie, wałkowane te same zdarzenia, na zasadzie wzajemnego przekonywania się głównych bohaterów o własnej głupocie. Męczące i niestrawne. Równie dobrze pierwszy to mógł mieć sto stron więcej i to samo byśmy uzyskali. Niestety droga pani Winters nawet najsłabsza obyczajówka musi mieć, choćby minimalnie sensowną fabułę.....
    Przeczytanie dwóch tomów wątpliwej jakości prozy Pepper Winters odczuwam jako stratę czasu cennego dla każdego wielbiciela książek. W związku z tym zamierzam jej kolejne "dzieła" omijać szerokim łukiem i to samo doradzam innym ceniącym swój czas czytelnikom.

Warto zerknąć