ebook Seks, nie miłość
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 20142) Ilość stron (szacowana): 416

Seks, nie miłość
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 21.55
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
21.55 zł Lub 19.40 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
21.55 zł
21.55 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (10)
Inne proponowane

Rozpalająca zmysły powieść bestsellerowej Vi Keeland! Pożądanie, które uzależnia. Czy ma szansę przerodzić się w miłość?

Poznali się na weselu przyjaciół. Nat szybko zauważyła, że przystojny Hunter urządził na nią polowanie. Po mocno zakrapianej imprezie obudzili się w jednym pokoju hotelowym. Kobietaod razu wiedziała, że to typ faceta, który łamie serca i nie angażuje się w poważniejsze związki. Poza tym sama nie szuka miłości, ma wystarczająco dużo problemów po rozwodzie. Dlatego też zdecydowała się pozostawić „łowcę” z fałszywym numerem telefonu.
Dziewięć miesięcy później znów się spotykają. Natalia ponownie próbuje zrobić psikusa zarozumiałemu adoratorowi i podaje mu numer swojej matki. Jednak tym razem Hunter tak łatwo nie da się zbić z tropu. Tym bardziej, że ma propozycję nie do odrzucenia…

Seks, nie miłość od Vi Keeland możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Zaufanie jest jak szklanka. Uszkodzone rozsypuje się na kawałki i choćbyś próbował je posklejać, to rysy zawsze będą widoczne. I już nigdy nie jest tak mocne, jak przed roztrzaskaniem.
Im bardziej zaprzeczamy prawdzie, ty, większą ma nad nami władze.
Bo chociaż prawda boli, to jest jak szybko zrywany plaster. Ból zaraz mija. Ale to kłamstwa i wątpliwości bolą najdłużej.
Żyj nie marnuj życia na zamartwianie się. Życie przemija niezależnie od tego czy się nim cieszysz czy nie. Wybór należy do Ciebie.
Jeśli zbyt często zerkasz we wsteczne lusterko, umknie ci to, co przed tobą.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć