ebook Uzdrowienie medytacją chrześcijańską - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Uzdrowienie medytacją chrześcijańską - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo WAM
Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 14.68
wciąż za drogo?
14.73 złpremium: 9.50 zł Lub 9.50 zł
14.68 zł Lub 13.21 zł
15.84 zł
15.84 zł Lub 14.26 zł
14.77 zł
Inne proponowane

Coraz częściej słyszymy skargę wielu osób, że zanika wiara, pomimo tak wielkiej aktywności literatury teologicznej i duchowej.

Jeśli zanika wiara, to dlatego, że nie jest praktykowana, a przecież to modlitwa pozostaje termometrem naszej wiary.

"Powiedz mi, jak się modlisz, a powiem ci, w co wierzysz" - tak można by sparafrazować znane przysłowie. Im bardziej wychodzimy poza granice własnej religii, szukając różnych form modlitwy w hinduskiej jodze czy w medytacji zen, tym bardziej zapominamy o tradycji Kościoła, Biblii i Ojcach Pustyni.

Chodzi o wewnętrzny czyn, jakim jest modlitwa medytacyjna, "ukierunkowanie ku wnętrzu", w którym serce słucha serca Boga i w prostocie doświadcza Jego miłości.
Celem sesji jest wprowadzenie w codzienną praktykę medytacyjną, aby "szukać i znajdować Boga we wszystkim, a wszystkie rzeczy w Bogu" (św. Ignacy Loyola).
W medytację wpisana jest tęsknota za obecnością Boga. Pomaga w uczeniu jak stać się Jego dzieckiem, w zrozumieniu sensu naszego życia i doświadczeniu Jego miłości, w poznaniu i akceptacji siebie, zgodnie ze słowami św. Augustyna: "Obym poznał Ciebie, obym poznał siebie".
Niewątpliwie praktyka medytacji to klucz do naszych serc. Codzienna medytacja chrześcijańska, w prostocie, w klimacie Słowa Bożego, staje się drogą coraz większego poznania i pokochania mistrza - Jezusa.
Tym doświadczeniem Autor pragnie się podzielić.

Uzdrowienie medytacją chrześcijańską - audiobook od Jan Konior możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć