ebook Maria Simma. 365 dni z przyjaciółką dusz czyśćcowych
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Maria Simma. 365 dni z przyjaciółką dusz czyśćcowych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
Wydawca:  Wydawnictwo M
najlepsza cena! w ostatnich 4 miesiącach
E-book - najniższa cena: 9.45
13.65 złpremium: 8.19 zł Lub 8.19 zł
-55% 9.45 zł Lub 8.51 zł
-54% 9.50 zł
14.70 zł
15.12 zł
15.75 zł
17.85 zł
18.49 zł
18.69 zł
21.00 zł
21.00 zł
Inne proponowane

Maryja jest dla dusz czyśćcowych Matką Miłosierdzia. Gdy Jej imię odbija się echem w Czyśćcu, dusze doznają wielkiej radości. Pewna dusza powiedziała, że przy okazji swojej śmierci Maryja poprosiła Jezusa, by uwolnił wszystkie dusze znajdujące się w Czyśćcu w dniu Wniebowzięcia, oraz że Jezus wysłuchał tej modlitwy swojej Matki. W dniu Wniebowzięcia te dusze towarzyszyły Maryi w Niebie, ponieważ została Ona ukoronowana jako Matka Miłosierdzia i Matka Łaski Bożej. - fragment książki

Maria Simma byłą austriacką mistyczką, która miała dar rozmawiania z duszami czyśćcowymi. Przychodziły do niej i przekazywały swoje prośby o wstawiennictwo oraz przesłania do żyjących krewnych. Opowiadały jej o swoim doczesnym życiu, decyzjach, których teraz żałują a także o konsekwencjach jakie za to poniosły. Dzięki tym spotkaniom Maria Simma stała się gorącą orędowniczką modlitwy za dusze cierpiące w czyśćcu, do której nieustannie wzywała wszystkich wierzących. Sama zawsze żyła ubogo, świadcząc o tym, jak Boska Opatrzność potrafi się troszczyć o swoje narzędzia. Żyła nieustanną modlitwą i dziełami miłosierdzia, w sposób pogodny i w prawdziwej pokorze, a z jej oczu biło szczególne światło. Nieustannie ofiarowywała też swoje cierpienia w intencji potrzebujących dusz.

Maria Simma. 365 dni z przyjaciółką dusz czyśćcowych od Marcello Stanzione możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć